حق-خبر-جدیدترین-مهم ترین-اسلام-تبیین-طب-ضدشیطان-تحریف-وحدت-زمینه سازی جهت ظهور منجی-انسانیت-صلح-شیعه-نجات-اهل سنت حقیقی-
طب اسلامی طب معصومین طب انبیا, طب توحیدی طب جامع عافیت اللهی تغذیهابعادی تاثیر تغذیه حلال وطیب در انجام عمل صالح وتفوا صراط علی(ع)حق نمسکه-اولین شیعه حقیقی پیامبر(ص)حضرت علی(ع)-یالثارات الحسین-سلامتMonotheistic Medicine-The true followers of Moses and JesusThe best concepts in the most beautiful prayer-Unity medicine
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: درجستجوی حقیقت - ۱۳٩٠/۳/٢٧

راز فاصله بین صفا ومروه وبین الحرمین:مدتی قبل به نقل از منبع جهان فاصله بین این دو محل معادل 378متراندازه گیری شده ولازم است در تکمیل این کار ارزشمند توسط این عزیزان شما را متوجه نکته ظریف دیگری بنمایم وان اینکه این عزیزان اگر صحیح این اندازه را اندازه گیری کنند ، اندازه دقیق ان 379 متر میشود واین بدین معنا است که در علم حروف واعداد این عدد معادل لفظ عطش میشود(ع=70 و ط=9 و ش=300 ولذا 300+70 + 9 =379=عطش{ا=1-ب=2-ج=3- د=4-  ه=5 - و=6 - ز=7 - ح=8 - ط=9 - ی=10 -ک=20 - ل=30 - م=40 - ن=50 - س=60 - ع=70 - ف=80 - ص=90 - ق=100 - ر=200 - ش=300 -ت=400 - ث=500 - خ=600 - ذ=700 - ض=800 - ظ=900 - غ=1000} واین شما را متوجه این واقعیت زیبا خواهد نمود که در هر دو واقعه بحث عطش و جستجو برای اب برایتان تداعی میشود وهمچنینانطور که این حقیر متوجه شده در روایات از امام به اب و ترنم باران و..نیز یاد شده وشهادت با لب تشنه سرور واقایمان شاید متذکر این نکته باشد که چرا ما هم در طول این مدت این عطش را با دعا و انتظار حقیقی وبستر سازی جهت ظهور منجی موعود......انشاءالله با ظهور ایشان عطش عالمین فرو نشانده گردد  وماهم در این عرصه به سهم خود وحتی به اندازه سر سوزنی موثر واقع گردیده وحداقل مانع نباشیم!

  

 

نویسنده: درجستجوی حقیقت - ۱۳٩٠/۳/٢٦
دانلود سخنرانیهای استاد ضیائی در ادامه مطلب:
دانلود سخنرانیهای استاد رائفی پوردر ادامه مطلب:

دانلود سخنرانیهای استاد شفیعی در ادامه مطلب:

دانلود سخنرانیهای استاد عباسی در ادامه مطلب:

دانلود متفرقه:

 دانلود کلیپ نقدفیلم 2012-استاد رائفی پور با زیرنویس انگلیسی(Download 2012 Reviews)

دانلود فایل تصویری:زمان بیداری-بسترسازی جهت ظهور وارث همه انبیاء وپیامبران واهل بیت(ع)رسیده موسم دیدار     برگرد(١)

 

 دانلود فایلpdf :مناظره اهل بیت عصمت وطهارت باادیان وفرق وافراد مختلف در خصوص بسیاری ازشبهاتی که امروزه توسط شیاطین مطره وتوسط جاهلین انتشار مییابد.(زیبایی احتجاج واستدلال معصومین دربرابر مخالفین)عطش حقیقت

دانلود فایل تصویری:فرق انحرافی ضاله

دانلودصوتی صحبتهای  یکی از علمای اهل تسنن کشور سوریه در حقانیت اهل بیت واینکه علمای اهل تسنن با کتمان حقیقت مردم رادر جهل وغفلت نگه داشته اند.

دانلود فایل تصویری:یهودشناسی٢ ونقش حضرت فاطمه(س)و علت شهادت اهل بیت عصمت وطهارت

دانلودفرمایشات عالم اهل تسنن در حقانیت شیعه واطلاع واختفای این امر توسط ...

  دانلود فایل تصویری از برادران اهل تسنن که خواسته ویا ندانسته در دام شیاطین گرفتار شده و دست به اعمال شنیعی که از جانب هر دین ومذهب وعقیده ای است زده وایکاش میفهمیدیم ودرک میکردیم که دین واحد خداوند برای تمام بشریت ، که همان اسلام میباشد از ما چه انتظاری داشته وما در این مسیر چه کرده ایم وچه میخواهیم و....

دانلود کتاب شبهای پیشاور(مناظره بین یکی از عتمای اسلام ناب با تعدادی از علمای اهل تسنن که در انتها موجب تشرف انها به تشیع گردیده است وشیاطین عاتم سعی وافر در پنهان نمودن این اثار ، بعلت نقش روشنگرانه ان دارند)

پنهان شدن شیطان در قالب ...

شیاطین قادربه پیشگویی اینده نمیباشند

آمریکا وتوهم شیاطین در آخرالزمان

 دانلود(حقوق زن): حکمت ازدواج موقت -چند همسری - اجازه پدر -حجاب-فمنیست-ازدواج اسان-سنگسار-آرایش-زیبایی از اساتید محترم استاد رحیم پورازغدی ورائفی پور

http://www.4shared.com/mp3/DOxg3gtB/12_zibaeiy_az_didgahe_eslam_ww.html

http://www.4shared.com/mp3/IisxyrNd/14_Zadane_Zan__wwwrasekhoonnet.html

http://www.4shared.com/mp3/sSEDSOO4/14_Arayesh__wwwrasekhoonnet_.html

http://www.4shared.com/mp3/WgbJ-dkT/14_Sangsar__wwwrasekhoonnet_.html

http://www.4shared.com/mp3/dgNW7wDC/14_Chand_Hamsari__wwwrasekhoon.html

http://www.4shared.com/mp3/qCB4ytVJ/14_Ejaze_Pedar__wwwrasekhoonne.html

http://www.4shared.com/mp3/Y1uEkWiW/14_Ezdevaje_movaghat_azghadi__.html

http://www.4shared.com/mp3/YIyN4aR7/14_Zan_Hejab_Femenism__wwwrase.html

http://www.4shared.com/mp3/BghEXM4z/14_Rahimpour_ezdevaj__wwwrasek.html

دانلود:

شیطان گرائی


ادامه مطلب ...
نویسنده: درجستجوی حقیقت - ۱۳٩٠/۳/٢٦

 نقد عبدالله هاشم توسط استاد رائفی پور:

بسم الله الرحمن الرحیم
صهیونیستها به خواب شبشان هم نمی دیدند ترفندهای جریانات فرقه ساز آخر الزمانی شان در ایران خنثی شود،و نتوانند همچون دیگر کشورهای عربی مدعیان دروغینی همچون " احمد حسن الیمانی " را علم کنند.اخیرا در برخی از سخنرانی ها و همایش ها دلیل اصلی پرداختن به بحث جنجالی فراماسونری را مطرح نموده بودم لیکن مفید می دانم به دلیل برخی مباحث پیش آمده در این پست به شرح آنچه گذشت بپردازم:
در اواسط سال 84 متوجه جریانی در غرب شدم که برخلاف دیگرانی که در اثر کوچکترین اشاره حتی دو پهلو علیه صهیونیزم به نا کجا آباد تاریخ می پیوستند ، هیچ کس با سردمدار این جریان یعنی آقای "دیوید آیک" نه تنها کاری نداشت بلکه بعضا او را رسانه ای نیز می کردند.
شاید نقطه قوت کار او را بایددر موارد زیر می دید:
1- پرده برداری از برخی پرونده های جدید (البته عمدتا بی ارزش از صهیونیزم)
2- بهره بردن از تصاویر و ساخت کلیپ
3- ایجاد حس ماجراجویی و حل معما در مخاطب
وی موارد فوق را در راستای بهره بردن هدف ناپاکش به خدمت گرفت تا فقط و فقط یک چیز را اثبات کند و آن هم اینکه "مقوله دین ساخته و پرداخته کهانت مصر باستان " بوده است و ابدا متا فیزیک و ما بعد الطبیعه ای آنگونه که ما می پنداریم وجود ندارد.
و آنچه جهان را می گرداند انرژی هوشمندی است که در همه جا ساری و جاری است.
و این همان مطلبی است که ما امروز در سرتا سر دنیا با آن روبرو هستیم،
"انرژی هوشمند"
صهیونیست هایی که عمری بر طبل داروینیسم می کوبیدند به یک باره با ساخت مستند " EXPELLD" (این مستند به صورت زیر نویس در فضای سایبری موجود است.) به آن حمله کرده و باز هم از انرژی هوشمند نام بردند.
مطلبی که در کتابهای پائولو کوئیلو بارها با آن روبرو می شوید و اینجاست که تصمیمی جهانی را برای ارائه دینی نوین به جهانیان می بینید .
"اعتقاد به انرژی هوشمند به جای خداوند بزرگ"
آری جریان صهیونیزم نیک دانسته است که بشر امروزی ، پس از چند دهه بی دینی به فریاد رسیده است و به دنبال خدا می گردد، اینجاست که طبق معمول به پیشگیری پرداختند و برای خدا جایگزینی طرح نمودند.
جریان مشکوک "دیوید آیک" اولین دین ابراهیمی را عرفانی دنیایی و ساخته مصریان باستان می دانست که حدود 3300 سال پیش شکل گرفته بود و سردمدار آن یک فرد قبطی به نام موسی (از آب گرفته شده) بود.( گفتنی است زیگموند فروید نیز حضرت موسی را مصری الاصل می دانست و او را بنی اسرائیلی به حساب نمی آورد) او نیز شاگردی کاهنان مصری را کرده بود و تمام معجزاتش فقط و فقط اطلاع او از برخی پدیده ها هم چون جزر و مد بود (چندی پیش در شبکه من و تو بر همین مبنا نظرات آقای " آیک" تبدیل به مستندی برای تخریب شخصیت الهی حضرت موسی گشت).
دیوید آیک با یک ریشه شناسی لغتی و بر خلاف آنچه هر ترمینولوژیستی (واژگان شناسی) می دانست ، در پی اثبات ریشه زمینی ادیان ابراهیمی برآمد.
برای نمونه وی چون مصریان ، خدای خود را "آمون" می نامیدند و یهودیان و مسیحیان در انتهای نیایش خویش "آمن" و مسلمانان "آمین " می گفتند همه را پیروان همان خدای کاهنان مصری یعنی آمون معرفی می نمود.
به عبارتی دیگر صهیونیزم با باز کردن چند پرونده ناچیز از خود ، علی الخصوص در حوزه "فراماسونری "و "ایلومیناتی" وجود خدا را زیر سوال می برد. دقیقا شبیه حمله به داروینیسم برای عدم توجه به خدا و متوجه نمودن مردم به موضوع پر حاشیه " انرژی هوشمند".
جریان "آیک" یهود را ساخته و پرداخته مصر و مسیحیت را ساخته یهود و اسلام را در ادامه این جریان قرار می داد. و در یک کلام باید گفت : مهم نبود چه مطرح می شود مهم این بود که خدا وجود ندارد.
از آنجا که متاسفانه جو غالب بر جوانان ما احساسات و هیجانات روحی بود و از طرفی دیگر پیش بینی می شد کلیپ های این فرد با فاصله دو و نهایتا سه سال به ایران برسد ، حقیر شدیدا از این حیث احساس خطر نمودم ، فلذا با مشورت با برخی عزیزان تصمیم گرفتم موارد درست در استدلال های این فرد را از بخش های انحرافی جدا نموده و در مقابل با تکیه بر آیات و روایات غنی دین خودمان این گفتمان را در کشور پیش از آمدن تحریفات صهیونیستی مطرح نمایم،
البته نا گفته نماند پیش از پرداختن بنده به این موضوع وبلاگ اسلام حقیقی اولین تارنمای کشور بود که به این امر پرداخت که البته بعد ها به وبسایت وعده صادق تبدیل شد.
وبلاگ اسلام حقیقی
وبسایت وعده صادق
در این باره چند نکته همواره باید از نظر دورنمی ماند:
1- فرصت بسیار کم دوساله برای پرداختن به تمام سر فصل های مباحث جریان دیوید آیک پیش از آمدن این تفکر به ایران و بومی نمودن این مباحث ، تا در سر فرصت تمام عناوینی که هیچ گاه فرصت پرداختن به آنها فراهم نگشت، بررسی و تجزیه و تحلیل گردند. (کاری که اخیرا با عنوان سلسله جلسات نماد گمشده و یا روایت عهد آغاز گشته است).
2- تبدیل این تهدید به فرصت و ایجاد فضایی برای طرح مباحثی مغفول و پرونده های بسته صهیونیزم
مانند: هولوکاست، کشتار وسیع ایرانیان ، نقد تحریفات یهود، پرداختن به فرقه های ضاله،و از همه مهمتر ایجاد جو و فضای مهدوی و احیای این گفتمان شریف و در عین حال مظلوم در میان جوانان و همچنین انتقال این مطلب به جوانان که از موقعیت خویش در جهان و زمان کنونی آگاه باشند و رسالت عظیمی را که بر دوش دارند را درک نمایند، همچنین بی اعتبار نمودن جریاناتی که در همین راستا برای القای ناتوانی ایران عزیز به عنوان تنها سنگر حقیقی مبارزه با صهیونیزم در قالب سایتهایی به زبان فارسی آغاز به کار نموده بودند.و با چند تحریف عددی انقلاب شریف ایرانیان را صهیونیستی معرفی نمایند.(به عنوان مثال تحریف ساعت ورود امام خمینی از 9:27 دقیقه به 9:33 و مطالب بی محتوایی از این دست).
3- سردر گم نمودن دشمن در شناسایی ریشه ها و علل شکل گیری این جریان ضد صهیونیستی در ایران.
4- کشاندن مباحث جدی ضد صهیونیستی به دیگر کشورهای اسلامی و حتی غربی.
5- طراحی برنامه هایی در عرصه جنگ نرم علیه دشمن (به عنوان نمونه به آتش کشیدن آبلیسک و بسیاری طرح های دیگر که ان شالله به وقتش افشا خواهد شد)
نا گفته نماند پس از چندی همانطور که پیش بینی می شد کلیپ های "آیک" در قالب مستند های یک مصری الاصل امریکایی به نام "عبد الله هاشم" بیرون آمد. و در ابتدا بنده گمان می کردم ایشان با توجه به استفاده از احادیث (غالبا سنی ) و آیات قرآنی قصد در واکسینه نمودن مسلمانان را دارد (دقیقا همان کاری که ما می کردیم )لیکن پس از دیدن مستند "13 راز ماسونی " جریان ایشان مشکوک به نظر آمد ، با این وجود بنده با فرستادن ایمیلی به سایت " www.hashemsfilm.com" و نقل حدیثی گوهر بار
از امیرالمونین (ع) برای ایشان در باره دجال نظر ایشان را خواستار شدم.
پس از چندی پاسخ ایمیل نیز آمد (البته بنده دقیقا نمی دانم چه شخصی در آن سایت پاسخ آن را داده است )که در سخنرانی موسسه موعود مفصل در باره آن سخن گفته ام.
اندکی بعد سریالی 52 قسمتی به نام ظهور تمام جهان اسلام را متوجه خود نمود و در کشورمان ایران نیز مورد استقبال قرار گرفت ، با این تفاوت که ایرانیان برخلاف کشورهای عربی قدرت تحلیل این سریال را داشتند چراکه پیش از آن جریان فراماسونری را بومی شناخته بودند.(البته همانطور که قبلا نیز عرض کردم بنده به این مستند نگاه صفر و صدی ندارم)
اینجا بود که هر دو پیش بینی درست از کار درآمد :
1- ورود این مباحث پس از حدود 2 سال به ایران
2- به انحراف رفتن این جریان (مستند سازان غیر ایرانی )و ایمان آوردن به فردی موسوم به "احمد حسن الیمانی" با عنوان یمانی موعود.و انحراف جمع کثیری از جوانان مسلمان عمدتا عرب که به جبهه مبارزه به صهیونیزم پیوسته بودند.
جالب اینکه این انحراف آقای "عبد الله هاشم" سریعا توسط پژوهشگران داخلی مورد نقد جدی قرار گرفت و این فرد نتوانست برخلاف دیگر کشور های عربی برای این فرد دروغین بیعت بگیرد و فرقه سازی جدید جهان استعمار را رقم بزند.
آنچه امریکایی ها و انگلیسی ها در عراق انجام می دادند و در بازجویی از افراد مختلف از نظر سواد/ مذهب/جنسیت/سن و... در باره امام زمان می پرسیدند ، آنها را به تیپولوژی یاران حضرت رساند و با حمایت از انتشار کتابهای انحرافی در باره نشانه های ظهور جوی غیر عقلانی در این عرصه را رقم زدند و این خود زمینه ظهور افرادی همچون "یمانی" دروغین شد.
چنین جو نا سالمی اثری عمیق بر عراق گذاشت که عزیزان برای آگاهی از تاثیر عمیق جریان انحرافی "یمانی" در کشورهای عربی می توانند به تالار های گفتمان عربی رجوع فرمایند.
به لطف خدا جریان سازی و فرقه سازی صهیونیستی یمانی نه تنها در ایران اثری نگذاشت بلکه به دلیل اینکه هیچ کس "عبد الله هاشم" را به عنوان لیدر معرفی جریان فراماسونری در ایران نمی شناخت ، مستند جدید وی نیز که پر از تحریفات بی شرمانه بر مبنای کتابی مجعول و مجهول به نام " ماذا قال علی عن آخرالزمان سیدعلی عاشور" است نیز اثری نگذاشت. و از قضا به دلیل بینش روشن و واکسینه شدن پژوهشگران جوان مان نقد های بسیار عالی نیز از این جریان صورت گرفت.
برای نمونه می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید:
اندیشه بصیرت
رییس جمهور مجازی
چنین جوی در ایران باعث شد که آقای "عبد الله هاشم" با ساخت کلیپی در باره بنده و طرح سوالاتی حیرت انگیز و در عین حال بی ارزش ،حقیر را به بیعت با "احمد حسن الیمانی"فراخواند و در ادامه ، در وصف ایشان سخنانی بی سر و ته ایراد نماید . تا به خیال خام خود بتواند جوانان شیعه ایرانی را نیز به سرنوشت جوانان عرب دچار سازد.
براستی آزمون افراد مستجاب الدعوه در این زمانه به وضوح مشهود است. و باید منتظر افرادی دیگری همچون احمد حسن الیمانی در دیگر کشورهای منطقه و حتی شاید ایران بود.
در زیر می توانید کلیپ عبد الله هاشم در باره بنده را مشاهده فرمایید.
لینک دانلود کلیپ
.
دوستان می توانند ترجمه کلیپ را در اینجا ببینند
بی شک طرح جریان فراماسونری توسط حقیر نیز ایراداتی داشت لیکن باید به بنده حق نیز بدهید چراکه فرصت اندک و از طرفی دیگر مطالب بسیار زیاد ونیز فضای غبار آلود این عرصه کار را بسیار سخت نمود،شاید اگر بگویم در تمام این مدت به هیچ چیز جز پیش گیری از این فتنه و رسیدن به اهداف یاد شده نیاندیشیدم نا روا نگفته باشم ، لیکن امروز که نتیجه کار را می بینم احساس آرامش می کنم ، به عنوان مثال به محض ورود به عرصه نماد شناسی (این مسئله پایه اصلی مباحث دیوید آیک بوده و تبیین آن غیر قابل چشم پوشی است ) چند سایت فارسی مامور به لوس نمودن این جریان شدند و با طرح مصادیق بی جا و بی منطق ، سعی در منحرف نمودن مباحث و ایجاد توهم توطئه نمودند (برای نمونه تارنمای : freemasonsecret.wordpress.com که در ابتدا سایت وعده صادق و بعد ها وبلاگ بنده را نیز لینک نمود که سرتاسر مطالبش غیر واقعی و دروغ محض است ) در تالار های گفتمان نیز تحرکاتی مشکوک کاملا مشهود بود. و سایتهایی که نسبتا نماد شناسی درستی انجام میدادند نیز یا هک شدند یا دومین آنها به سرقت رفت (همچون وبلاگ ماسون یاب و...).
متاسفانه در داخل کشور نیز عده ای به عمد برخی نشانه ها را استفاده می کردند تا بر این آشوب بیافزایند اما در نهایت طرفی نبستند.
البته بنده با توجه به مقتضیات زمان و تحرکات دشمن برای جلو گیری از انحرافات احتمالی در همین وبلاگ در زمان های مختلف بیانیه ها ومقالاتی می نگاشتم تا این موج ها را حنثی نمایم.
به عنوان مثال:
تاریخ نگارش مطلب اسفند 88 : فراماسونری قدرت پوشالی
و در نهایت پس از اینکه مطمئن شدم دیگر جریان فرماسونری خارجی اثری بر جوانانمان نخواهد داشت در بیانیه ای عرض کردم که دیگر زمان پرداختن به فراماسونری تمام شده است و باید از این مرحله عبور کنیم و مباحث عمیق دینی و علی الخصوص مهدوی را تبیین نماییم.
تاریخ نگارش مطلب اسفند 89 : نگفته بودم و جنگ است بعد از این سخنم
و از آن تاریخ به بعد نیز سخنرانی در باره فراماسونری را کنار گذاشته و مباحث مهدوی با شاخه های مختلف در دستور کار قرار گرفت که البته جای هزاران هزار شکر باقی است که جوانان عزیز نیز این مباحث را درک کرده ودر نظر سنجی سایت (آنتی 666) بیشترین موضوعی که از بنده در خواست شده بود طرح مباحث "مهدوی" بود و این به آن معناست که مردم نیز این تغییر فضا و سطح را پذیرفته و حتی در خواست نیز داشتند، و هرگز برخلاف آنچه برخی کوته فکران می پندارند در فضای جذابیت های بصری مسئله فراماسونری نمانده اند.
البته تمسخر ها و لجن پراکنی های شبکه های خارجی و یاران داخلی شان را نیز نباید از نظر دور داشت، و نیز جریانات ناخوشنود از این پیش گیری هر روز بر حرص و کینه خود می افزایند و با تحرکاتی مذبوحانه همچون ساخت مستند "فراماسونری " در شبکه "بی بی سی" سعی در زنده کردن و آبرو بخشیدن به جریان شیطانی و کثیف فراماسونری دارند.
از این رو نظر حقیر بر این است مطلقا وقت خود را صرف پرداختن به زمین های بازی ایشان نکنید ، البته ان شا الله در اسرع وقت این مستند نقد خواهد شد لیکن ما باید بر افزایش غنای تعالیم دینی و مهدوی مان بپردازیم ، البته دشمن آرام نخواهد گرفت و خط تخریب خارجی و داخلی خود و نیز ایجاد آشوب در فضای پژهشهای مهدوی را ادامه خواهد داد، البته این جریان در فضای اینترنتی پر رنگ تر خواهد بود از این رو خوب است دوستان به جای پرداختن به مباحث حاشیه ای و جنجال برانگیز حواس خود را متمرکز بر مباحث مهدوی نموده و آماده مبارزه با فتنه های دشمن باشند.
وحدت خود را حفظ نموده و مبادا پازل دشمن را تکمیل نمایند ، فراموش نکنید در فضای سایبری هر دشمنی می تواند خود را دوست معرفی کند لذا اجازه جولان به تفرقه اندازان را ندهید و فراموش نکنید که در این عرصه مسئول خواهید بود و باید پاسخگوی حق تعالی باشید.
البته ان شا الله در آینده ای نچندان دور دشمن صهیونیستی شاهد ترفند هایی خواهد بود که از این به بعد ما برایشان طراحی می کنیم.
جا دارد دست یکایک عزیزانی را که در این عرصه ما را یاری نمودند تا شیرینی این پیروزی را بچشیم ببوسم و ان شا الله پاداششان را امام زمان (عج) خواهند گرفت.
لطفا در انتشار مناسب این مطلب تلاش فرمایید.
ادامه دارد...
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است.
منبع : وبلاگ استاد رائفی پور : www.antisemitism.blogfa.com
مستند The Divin Book(کتاب الهی) اثری دیگری از نوریگا و اکنر (سازندگان مستند ظهور) است؛ کتاب الهی که موضوع خود را روابط بین مسلمانان و مسیحیان قرار داده به بررسی وضع موجود، اشتراکات و تفاوتهای مسلمانان و مسیحیان می­ پردازد در کتاب الهی حقایقی بیان می­شود که برای مخاطب مسلمان و مسیحی تازگی و گاها شگفت انگیز است. استناد به کتاب­های آسمانی، موسیقی مناسب، تصاویر زیبا، انسجام موضوعی، استفاده از علم روز از دیگر خصوصیات کتاب الهی است…

این مستند در سال ۲۰۰۹ در ۱۰ قسمت توسط The Wake Up Project تولید شده است.

لینک های مستقیم به مدت ۳۰ روز فعال میباشددانلودمستند The Divin Book(کتاب الهی)در ادامه مطلب

بسم الله الرحمن الرحیم
مستند سریالی "ظهور"
- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟
- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟
- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟
- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟
- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟
- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟
- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (UFO) چیست؟
- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟
- دجال (ضد امام مهدی و ضد مسیح) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟
تعداد قسمت ها: 52
زمان هر قسمت: حدود 10 دقیقه
تهیه کنندگان:
(Noreagaa & Achernahr)www.wakeupproject.com

دانلودمستند سریالی "ظهور"(arrivals):درادامه مطلب
دانلود ٢٠ قسمت مجموعه فاز٣ درادامه مطلب


ادامه مطلب ...
حق-خبر-جدیدترین-مهم ترین-اسلام-تبیین-طب-ضدشیطان-تحریف-وحدت-زمینه سازی جهت ظهور منجی-انسانیت-صلح-شیعه-نجات-اهل سنت حقیقیBeautiful -Spiritual Medicine-Concepts The most beautiful truths-Masons Dirty-The most important-Savior rise-Beautiful prayers-Islam the only true religion-All prophets were Muslims-Baha'i and Wahhabi and other eclectically different is Zionist Satanism agent-Humanity-Colonial medicine-Debate with demons-Distortion-Unity-Shiites, Sunnis only real-Explanation-Hope-Release-Grounds...-Awakening time-Word of the beauty of the innocent against other religions
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر: