حق-خبر-جدیدترین-مهم ترین-اسلام-تبیین-طب-ضدشیطان-تحریف-وحدت-زمینه سازی جهت ظهور منجی-انسانیت-صلح-شیعه-نجات-اهل سنت حقیقی-
طب اسلامی طب معصومین طب انبیا, طب توحیدی طب جامع عافیت اللهی تغذیهابعادی تاثیر تغذیه حلال وطیب در انجام عمل صالح وتفوا صراط علی(ع)حق نمسکه-اولین شیعه حقیقی پیامبر(ص)حضرت علی(ع)-یالثارات الحسین-سلامتMonotheistic Medicine-The true followers of Moses and JesusThe best concepts in the most beautiful prayer-Unity medicine
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: درجستجوی حقیقت - ۱۳٩٠/٩/٢

بسم الله الرحمن الرحیم

 الکافی - الشیخ الکلینی - ج 1 - ص 391
عن یحیى بن زکریا الأنصاری ، عن أبی عبد الله علیه السلام قال : سمعته یقول : من سره أن یستکمل الایمان کله فلیقل : القول منی فی جمیع الأشیاء قول آل محمد ، فیما أسروا وما أعلنوا وفیما بلغنی عنهم وفیما لم یبلغنی .


 

 • از امام معصوم پرسیده شد: چگونه به قومى بى‏اعتنایى می نمایى که خود مربّى و بزرگشان هستى؟ فرمود: من وقتى در برخورد با طبیب ماهرى از او پرسشهایى مى‏کنم مى‏بینم هیچ سر رشته‏اى بر حدود نفس و تألیف بدن و ترکیب اعضاء و مجارى اغذیه در جوارح و مخرج‏ نفس و حرکت زبان و مستقرّ کلام و نور دیده و انتشار ذکر و اختلاف شهوات و ریزش اشک و مجمع شنوایى و مکان عقل، و مسکن روح و مخرج عطسه، و برانگیختن غمها و اسباب شادیها، و از علّت لالى و کرى ندارد، جز همان مطالبى که مورد پسند خودشان بوده و علّتهایى که میان خود تجویز کرده‏اند.
 • بیشتر اطبّاء معتقدند انبیاء علم طبّ نمى‏دانستند!!. ما با این افراد که با قیاس پنداشته‏اند علمى را انبیاء نمى‏دانند چه کنیم؛ انبیایى که حجّتها و معتمدین خدا بر مردم و در زمین، و خزّان علم و ورثه حکمت حضرت حقّ و راهنمایان به سوى او و داعیان به طاعت پروردگارند؟!!.
 • سپس من پى بردم که مذهب بیشتر ایشان خوددارى از راه انبیاء و تکذیب کتابهاى آسمانى است، و همین مرا در باره افراد و علمشان بى‏رغبت و بى‏اعتنا ساخته.

بسم الله الرحمن الرحیم

الم (1) ذلک الکتاب لا ریب فیه هدی للمتقین (2) الذین یومنون بالغیب....

ومن الناس من یقول امنا بالله وبالیوم الاخر وما هم بمومنین (8) یخادعون الله والذین امنوا وما یخدعون الا انفسهم وما یشعرون (9) فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا ولهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون (10) واذا قیل لهم لاتفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون (11) الا انهم هم المفسدون ولکن لایشعرون (12)

به نظر این حقیر التقاط همان عاملی بود که شیطان را از عرش به پستترین مراتب هستی سوق داد ودر تمام مدت عبادتش خالصانه عبادت نکردوسجده نکردنش در انتها ، فقط سر درونش را هویدا کرد چرا که از کوزه همان  برون تراود که دراوست ونیز درطول تاریخ هر ضربه ای که بر پیکر حقیقت وارد شده اکثرا از همین جانب بوده که اوج ان را در زمان رحلت پیامبر(ص)وخانه نشینی مظهر حقیقت توسط کفتارهای در پوستین ادمی...

 

بسم الله الرحمن الرحیم

احیای طب اسلامی

 

اذکر انشاء الله و الامر بیدالله

 

این عریضه درد دلی است که با توجه به نگرانی عمیقمان از کمرنگ شدن و بی توجهی به ارزشها، در جوامع شیعی و از طرفی هوشیاری و خباثت شیاطین روزگار و استفاده آنها از تمامی ابزارهای ممکن ، در جهت مسخ و تخدیر و فریب جوامع، واژگون جلوه دادن ارزشها ، به محضر همه دلسوزان و محبین حقیقی اهل بیت عصمت ، ارسال گردیده تا در جهت رفع این فتنه ها ، سهم هر چند کوچکی داشته باشیم .

 

همان طور که در کتاب آسمانی قرآن و گفتار اهل بیت (ع) توجه ما را به غذای جسم و روح و لزوم اخذ علم از سرمنشاء حقیقی آن معطوف داشته ، بر ما واجب است که در این خصوص توجه ویژه ای را مبذول داشته و به کمک همه هم اندیشان و به دور ازا فراط و تفریط و با ارتقاء  سطح آگاهی خود و جامعه (مهندسی اجتماعی) و ایجاد زمینه و بسترهای لازم در این خصوص، شرایط ظهور منجی آخرالزمان را به سهم خود فراهم آوریم .

 

در ذیل بگوشه ای از مشکلات و مواردی که به ذهن این حقیر رسیده اشاره نموده ، باشد که در این خصوص ، ارشادات لازم را مبذول فرمائید .

 

الف: در حال حاضر کپسولها واکثر ژلاتین مصرفی در صنایع غذایی از پودرژلاتین وارداتی از استخوان خوک تهیه شده  ودر همین راستا پس از سالها تلاش و پیگیری ، مدتی است که با همت جمعی از عزیزان (09151108199دکتر دهستانی)موفق به احداث کارخانه ای در شهر مشهد گردیده ، که از استخوان گاو و گوسفند ، ژلاتین حلال بدست آورده ، که تا این مرحله ژلاتین غذایی آن آماده گردیده (بعضی از کارخانجات عرضه کننده ژلاتین و محصولات جانبی از قبیل پاستیل ، مجبور شده اند که بر روی محصولات خود ، عبارت ژلاتین حلال را درج کنند) و با وجود  تکنولوژی بسیار پیشرفته تهیه ژلاتین داروئی برای تهیه کپسول (که این تکنولوژی را دور از دسترس ما قرار داده اند ) انشاء ا... در آینده ای نه چندان دور، در این زمینه هم موفق خواهیم گردید و همه این موفقیتها را مدیون پشتکار این دکتر دلسوز و مومن می باشیم .

 

ب: پایه بسیاری از شربتهای داروئی ما ، الکل بوده (الگزیرها) و از طرفی در فرمایشات اهل بیت از آن به ام الخبائث تعبیر شده و حتی در زمان ضرورت نیز مجوز استفاده  قطره ای از آن را به هیچ وجه نداده و از سوی دیگر، پزشکان محترم بدون اطلاع و یا از سرناچاری و حتی گاه در زمانهائی که ابداً ضرورتی نداشته ، اقدام به تجویز این داروها نموده ، که با اندکی تامل در روایات پی خواهیم برد که ریشه بسیاری از بیماریهای روحی و جسمی و حتی تغییر در DNA و ژنها (حتی خود کشی بدون علت تا هفتاد نسل بعد... ) بعلت بی توجهی به همین امور  حرام و حلال و پاک و نجس و ...میباشد.

 

ج : استفاده از پودر خون ، پودر گوشت (حتی اعضائی که در شرع ، مصرف آنها حرام می باشد) در غذای دام و طیور و ماهی، به صورت استاندارد در کشور عزیزمان و حتی گاه استفاده از آنها توسط عده ای سود جو و یا همدست شیاطین ، در محصولاتی همچون ، سوسیس و کالباس و همبرگر و شیرخشک و داروهای تقویتی و ... به صورت تقلبی و قاچاق . در حالی که مدتهاست تأثیر منفی استفاده از پودر خون (شیوع سرطانها و بسیاری از بیماریها و حتی عده ای جنون گاوی را هم به این امر نسبت می دهند و ...) در کشورهای استفاده کننده ، به صورت علمی مشخص گردیده و از طرفی در روایات اهل بیت (ع) به اثرات منفی استفاده از خون (مورث قساوت قلب و بی رحمی و تغییر رنگ چهره و بروز امراض عمومی و جذام ..) اشاره شده و لزوم جدا کردن حیوان نجاست خوار و تغذیه صحیح حیوان و عدم جواز استفاده از گوشت آن در مدت مذکور، توصیه شده ، حال با همه این داشته ها ، امروز پای در راه غلط (حتی برای آن دسته که نوکر مستندات علمی و آن هم علم ناقص کنونی و نه آن علم حقیقی می باشند ) گذشته می گذاریم ، چرا که دانشمندان و روشنفکران به دور مانده از تفکر وحیانی ، خون را بعنوان کربوهیدرات ، لیپید و پروتئین و املاح و ویتامین ، تلقی نموده ، و با همین تفکر ، عده ای در داخل کشور عزیزمان ، پا را از این هم فراتر گذاشته و خواستار پرورش خوک (آنهم به صورت بهداشتی !!) بوده و نیز گفتار معصومین در خصوص فصد و حجامت را به سخره گرفته ، غافل از اینکه در همان کشورهای اروپائی و آمریکا ،بیشترین مراکز مطالعه و تحقیقات فصد و حجامت وجود داشته و در این خصوص کتابها نوشته و حتی پروفسور یوهان آبله از کشور آلمان ، در کتاب خود اشاره نموده که پزشکی که در مطب خود ، وسایل حجامت نداشته باشد ، پزشک نمی باشد (هر چند که متاسفانه عده ای از پزشکان و سودجویان روزگار به اسم طب اسلامی و سنتی برای پر کردن جیب خود از هیچ امری حتی به قیمت بد نام کردن....مضایقه ننموده اند).

 

د : پس از انعقاد نطفه (ممکن است در عرض فقط 3 ساعت پس از نزدیکی اسپرم به تخمک رسیده و آن را بارور نموده و سلول تخم تشکیل شود ) ودر صورت آسیب به سلول تخم ، از نظر شرعی ، علاوه بر گناه20دینار هم کفاره مترتب گردیده و در مراکز بهداشتی ، به نام روشهای جلوگیری از بارداری ، تا 72 ساعت پس از نزدیکی ، به خانمها( وحتی داروهای لازم از قبل به طور رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد) توصیه می شود تا از روش جلوگیری از بارداری اورژانس استفاده نمایند حال اینکه در این مدت سلول تخم بسیاری ازتقسیمات خود را آغاز نموده(ممکن است تا مرحله مورلا پیش رفته باشد)، و حتی خود را به رحم رسانیده است و نیز استفاده از IUD (با آنهمه عوارض جانبی که برای قرار دادن آن در رحم و کنترل مرتب آن ، نیاز به لمس و نگاه ، آنهم به کرات داشته) که دربسیاری ازموارد موجب میشود سلول تخم در حال تقسیم (که ممکن است در مرحله مورلا ویا ازآن هم گذشته باشد)، به علت نامساعد بودن محیط رحم دفع گردد (دراسنادوزارت بهداشت ودرمان، اگر مرجع تقلیدی به علت لزوم لمس و نگاه به عورت و ... استفاده از این وسیله را خلاف شرع تشخیص داده ، اما مسئولین بهداشتی که نمی دانم از کجا خط می گیرند به محض برخورد با این مسائل ، سریع به سراغ مجتهد دیگری رفته ، و با ترفند ، از آنان ، حتی به صورت مشروط ، اجازه گرفته هر چند که هیچ کدام از آن شروط محقق نشود اما با همین روش ، مقصدشان را عملی می نمایند .) و در خصوص روش توبکتومی (بستن لوله های رحمی در خانمها) که در استفتاء از مراجع محترم ، به شرط قابل برگشت بودن و ... اجازه فرموده که به کنار از عوارض جانبی آن ( که ای کاش با صداقت در این خصوص تحقیق می شد ) از نظر علمی فقط چند در هزار امکان برگشت پذیری ، بعد از عمل جراحی سخت و طاقت فرسا وجود داشته و از نظر شرع و عقل ، آیا با این احتمال اندک ... می توانیم برای عقیم نمودن (500 دینار کفاره علاوه بر گناهی که مرتکب شده اند ، چه پزشک و چه زن و شوهر که فقط به خاطر ترس از فقر و ..) ایشان اقدام کنیم ، و نیز در مورد وازکتومی (بستن لوله های منی بر مردان) و این فرمایش پیامبر اسلام (ص) که از امت من نیستند آنانکه خود را عقیم نمایند و در خصوص استفاده وسیع از قرصها و آمپولهای جلوگیری از بارداری با آنهمه عوارض و موارد منع مصرف آیا نمی شد در این خصوص به روشهایی،روی آورد که علاوه بر شرعی بودن ، اینهمه عوارض سوء نداشته و قبل از انعقاد نطفه (تغییر در بار الکتریکی تخمک و یا اسپرم برای دفع آنها از یکدیگر و ...) موثر باشد و یا حداقل در این زمینه مطالعات و تحقیقات علمی ، در داخل کشور صورت گیرد ، همانطور که در گذشته از میخک ( که به جای عارضه غلظت خون و افزایش خطر سکته قلبی و مغزی و افزایش بروز سرطان و ایجاد افسردگی و سرد مزاجی ... در خانمها ، موجب رقت خون و رفع افسردگی و گرم مزاجی و ... شده ) ، انجدان رومی (باعث رفع بسیاری از مشکلات معده هم می شود ) وتخم زردک، تخم کرچک و ... در خانمها و تعدادی داروی گیاهی بی ضرر در آقایان ، استفاده می شده است .

 

هـ : وسایل آرایشی وارداتی که بعلت استفاده تعدادی از آنها از بقایای جنینی و جنینهای سقط شده علاوه بر مشکل شرعی ، گاه بعلت آلودگی به ویروس ایدز ، هپاتیت ، و ...( چقدر بیمارکه زندگی آنها از هم پاشیده شده ، و چه تهمتهای ناروایی بر ... ) استفاده از بعضی مواد پاتوژن در این گونه لوازم آرایش که موجب عقیمی مردان گردیده،آیا لزوم بازنگری در خصوص واردات این نوع کالاها(سومین کشور وارد کننده در خاورمیانه !! هستیم)ومراقبت بیشتر،دراین زمینه را نداریم.

 

و : عدم توجه به زمانهای توصیه شده جهت انعقاد نطفه که معصومین (ع) برایمان بازگو نموده( و گاه علت منفی و یا مثبت بودن آن را هم برایتان ، بیان نموده اند حال اینکه امروزه نقش منفی و مثبت اشعه های کیهانی بر روی انسان و حیوان به صورت علمی تایید شده )و نگاهی به بودجه های سرسام آور مراکز بهزیستی و نگهداری از معلولین ذهنی و جسمی  ... آیا لزوم تغییر نگرش جامعه ما با راه اندازی سایتهای اینترنتی متعدد ، صدا و سیما و ... برای ارتقاء سطح آگاهی مردم عزیز کشورمان و سپس درسطح جهانی  در این خصوص وجود ندارد (هر چند که به همت عده ای از هم اندیشان گرامی ، در شهر قم تقویم زناشوئی تهیه و عرضه شده که انشاءالله روز به روز شاهد ، اشاعه هر چه بیشتر معارف اهل بیت (ع) در سطح جهان باشیم .

 

ز : با توجه به اولویتهای بهداشتی (پیشگیری قبل از بروز (مهمترین) - درمان پس از وقوع - توانبخشی و رفع عوارض ) و اینکه در طب رایج، ریشه بسیاری از بیماریهای روحی و جسمی نامشخص بوده ، حال آنکه دردین مبین اسلام ، در این خصوص بحدی مطلب داریم که گاه متحیر گردیده وازخود میپرسیم که علت این همه بی توجهیمان به فرمایشات اهل بیت و راز اطاعت کورکورانه مان از غرب ، چه می باشد(درصورتی که در مراکز تحقیقاتی خارج از این مرز وبوم ، بیست سال کار علمی و تحقیقاتی و 5 هزار آزمایش در این مدت برای فهم و درک یک روایت شده) و آیا امروز ، همان روزی نیست که پیامبراکرم ، وعده آن را داده بودند .

 

 با توجه به این فرمایش معصوم که برماست بیان کلیات امور و بر شماست حرکت برای کشف جزئیات آن ، زمان آن فرانرسیده که با تشکیل هیأت علمی متعهد و متخصص با حضور همه شخصیتهای علمی و دینی ، و با این پیش آگهی که به علت نقص علم امروز و عدم توجه ما به همه ابعاد موجود، ممکن است نتوانیم به شناخت و درک کاملی دست یابیم ، اما به یاری خداوند و ائمه معصوم ، می توانیم ، با ویرایش طب رایج و سنتی ، بر اساس وچهار چوب ترسیم شده، از طرف اهل بیت ، تا حد امکان ، خود را از بسیاری ازآفات و انحرافات عصر حاضر رهائی بخشیم ...

 

ح : مدتی است که شیاطین روزگار ، با استفاده از تکنولوژی برتر و غارت و تخلیه اطلاعات محققین و نتایج سالها تلاش آنها از طریق اینترنت (در عرض چند ثانیه کل اطلاعات هارد کامپیوتر را تخلیه نموده و نیزشنود همین موبایلها ... و پردازش شبانه روزی این اطلاعات در مراکزشان) سعی در سلطه و تخدیر جوامع داشته و هر آنچه در اختیارمان قرار می دهند ، دامیست که پس از مدتی پرده از خباثت آن برداشته میشود ، ولی ما از آنها ، اطلاع کمی داشته، از قبیل استفاده از اصوات به ظاهر غیر قابل درک برای انسان در زیرساخت بعضی ازآنها وقرار دادن تصاویرمستهجن در لابلای فریمهای فیلم وکلیپهای تبلیغاتی واستفاده ازبار معنائی حروف  ... با درگیری قوا( واهمه و متصرفه و خیال و مشترک...)که خود جای بسی تأمل داشته ، چرا که از هر وسیله ای جهت انحراف جوانان و شیوع عقاید شیطان پرستانه و ...

 

ط : عدم توجه به فیلمهای کودکان که در تمامی منازل تقریباً موجود بوده و غافل از تأثیر تخریبی آن هستیم که به گفته اهل بیت ، علم در کودکی مانند نقش در سنگ بوده و از طرفی بسیاری از مشکلات دوران نوجوانی و جوانی ، ریشه در تربیت و رویدادهای دوران کودکی داشته و ...

 

لذا لزوم تدوین استانداردهای آموزشی در کلیه مسائل فردی و اجتماعی و تربیت مربیان آموزشی ، و سپس آموزش آن برای گروه هدف (کودکان از بدو تولد ، مادران ،در دوره مهدکودک ، کودکستان پیش دبستانی و دبستان و زوجین جوان و ..) شامل آداب خوردن و آشامیدن ، نظافت ، گرفتن ناخن ، پوشاک و پوشیدن لباس و حتی انتخاب رنگ آن ، اهمیت به زیبائی و حمام رفتن و نگاه در آئینه و ... حتی رفتن به دستشویی و نیز آداب زناشوئی ، ... و هزاران مورد دیگر که با آموزش آنها ، ریشه بسیاری از بیماریها خشکیده و با سلامت جسم ، و تاثیر مستقیم آن در روح ، قادر به کسب تقوی ا لهی و تعالی جامعه عزیزمان خواهیم بود .

 

لزوم توجه ویژه و حتی هزینه کردن در بخش تغذیه و صنایع وابسته و پشتیبانی از بحث غذای حلال ، بعنوان مثال ، استفاده از شوک برقی برای بیحرکتی دام و طیور ، قبل از بریدن سرآنها با گیوتین ، علاوه برتاثیرات منفی آن بر گوشت حیوان ، ممکن است در صورت عدم نظارت صحیح ، و یا خدای ناکرده ... تعدادی از این دامها و طیورتلف گردیده و چون تکنولوژیهای وارداتی توسط افرادی  بوجود آمده که اعتقادی به حلال و حرام و ....نداشته، ممکن است ما را در عمل به موازین شرعی خود ، مجبور به عقب نشینی نموده ، حال آنکه به همت محقق گرانقدر کشورمان مدتی است دستگاه کشتار دام ساخته شده که به صورت ربات ، پس از قرار گرفتن دام در آن ، با مهار آن و قرار گرفتن به صورت افقی و جهت قبله ، می توان طبق موازین شرع ، به این مهم دست یافت و با حمایت از این مبتکر و اجبار کشتارگاهها جهت استفاده از این قبیل تکنولوژی ها و نصب     دوربینهای مدار بسته در کلیه اماکن تهیه و توزیع مواد غذائی در آینده ای نزدیک شاهد تحولی در این عرصه باشیم (حتی نظارت بر مامورین جمع آوری سگهای ولگرد و مشخص کردن نحوه ... )

 

- تعیین راهکارهای علمی و عملی برای تحقق فرمایش رهبر عزیزمان امام خمینی رحمت الله علیه ، جهت حضور طلاب در دانشگاههای علوم پزشکی و بر عکس ، برای رشد ابعادی آنها و فهم بهتر روایات و توجه به این نکته که دراسلام سلامت دل و جسم به هم گره خورده و علم اخلاق از جایگاهی بس رفیع برخوردار بوده و آیا ما جمعیت پزشکان ، در حال حاضر ، همان معیارهای مورد نظر اهل بیت را در این خصو ص ، دارا می باشیم و یا ....

 

- حضور نمایندگان حوزه های علمیه در همه عرصه ها و بخصوص بحث بهداشت و سلامت و نظارت آنان بر مسئولین و ناظران مربوطه برای رعایت کلیه شئون اسلامی ...

 

- ضرورت بازنگری به شیوه زندگی کنونی ، حتی در جزئیات از قبیل استفاده از ظروف غذائی مناسب (سنگی - مسی و بخصوص قلع اندودو ظروف روی و ... ) و پرهیز از ظروف آلومینیومی ، تفلون ، استیل و ... بعلت عوارض آنها و نیز ، نوع روغنهای مصرفی (روغنهای مناسب ، از قبیل کنجد و زیتون و هسته انگور و ... که برای سلامت انسان در منابع طب سنتی و  رایج ، به آن اشاره شده ، وپرهیز ازروغنهای جامد، روغن کلزا و سویا و ... و ایجاد شرایط و زمینه های لازم در خصوص ترغیب کشاورزان و صنایع برای تولید این قبیل محصولات وهمچنین با توجه به برتری جو بر سایر غلات (در روایات به برتری امام بر سایر مردم تشبیه شده است) و نقش آن در کاهش قند و چربی و همچنین به علت غنی بودن از سبوس ، جلوگیری از یبوست و حتی سرطانهای لوله گوارش و نیز تبدیل آن توسط باکتریهای مفید لوله گوارش به ویتامینهای گروه B که خود موجب آرامش فرد گردیده ، و یا حداقل اضافه نمودن سبوس به نانها (همان آردهای سیاه سابق که غنی از سبوس بود) برای ریشه کن نمودن بسیاری از مشکلات حاضر ...

 

نظارت برمصرف بی رویه سموم وکود شیمیایی در مزارع (وحتی داخل شهرها،چرا که مدتی است از آب فاضلابهای شهری،جهت آبیاری مزارع در روستاها،استفاده میشود،که بررسی آماراستفاده از سموم وکودشیمیایی در کشورمان موید اهمیت این موضوع میباشد)

 

ونیز تحقیق در خصوص علت اجبار همگان جهت استفاده از نمک ید داروعدم توجه به طبایع مختلف ومضرت آن برای حداقل 50درصد جمعیت (حال آنکه به جای آن میتوانستند از نمک دریا استفاده نموده که طبق مهندسی الهی واجد همه املاح مورد نیاز بدن بوده،هرچند که مطمئنم خود مسئولین بهداشت ودرمان در بسیاری ازموارد از حکمت بسیاری از مطالب آگاه نبوده وبا سادگی هر آنچه به نام علم از بیگانگان به ما رسیده بدون اندکی تامل...)

 

و مطالبی که انشاء ا... اگر عمری باقی باشد،درجای خود خواهد آمد.

 

و من ا... التوفیق

 

موسسه عافیت اللهی  طاها

 

786

 

اذکر انشاء الله و الامر بید الله

 

مقدمه

 

 رابطه تغذیه و سلامت جسم و روح و روان

 

آیا تا کنون  به اهمیت تغذیه در سلامت روح و روان و جسم خود پی برده ایم ؟ آیا پیرامون آیه ی انظر الی طعامک اندیشیده ایم؟ (1) آیا به ارتباط بین غذای حلال و طیب(2) و عمل صالح و تقوای الهی در قرآن کریم  پی برده­ایم - چرا امام حسین علیه السلام  در روز عاشورا  علت عدم توجه لشکر دشمن را به سخنان حق ایشان ، ورود لقمه های حرام در بطون آنها دانسته­ و آیا ممکن است تغذیه ، در خلق و خو ، روح و روان و ژنتیک ما هم تاثیر داشته باشدکه این همه تاکید در روایات اهل بیت و قرآن کریم در موردآن شده است - بعنوان مثال باتوجه به عدم جواز  مصرف گوشت خوک ، شراب ، خون و گوشت مرده ( آن هم حیوان حلال گوشت ) و .. آیا دستهای پنهانی در کاراست که از  استخوان خوک برای تهیه ژلاتین کپسول های داروئی مصرفی استفاده شده ، خون را بعد از فراوری و ظاهرا تبدیل به پروتئین ، کربوهیدرات و ویتامین و املاح ، در مکملها ، داروهای تقویتی و شیرخشک های وارداتی به خوردمان می دهند و نیز از جنینهای سقط شده در کشورهای غیر اسلامی برای تهیه کرم و پماد  و  وسایل آرایشی وارداتی استفاده می شود (3) و یا از مایع منی در تهیه بعضی وسایل کمک آرایشی درکارگاههای زیر زمینی برای طراوت پوست استفاده شده(4) و همچنین استفاده وسیع از شراب و الکل اتیلیک که همان ام الخبائث وارد شده در روایات بوده و تاثیرسوءآن علاوه بر خود فرد تا 70 نسل بعد هم منتقل شده که این نشان دهنده تاثیر آن بر ژنوم و DNA انسان میباشد و برای شرح آن لازم است جزوه مفصلی درموردعدم جواز مصرف آن براساس فرمایشات اهل بیت حتی به صورت ترکیب باسایر داروها وهمچنین در هنگام ضرورت(5)نوشته شودکه بطوروسیع در صنایع داروئی و...  بعنوان حلال جهت حل کردن مواد داروئی و...، در مواد اولیه قرص و شربتهای مصرفی بکاررفته و در جای دیگر باتوجه به این فرمایش پیامبر ( صلوات الله علیه و آله ) در مورد عدم جواز عقیم کردن افراد و ذکر این مطلب که چنین افرادی از  امت ایشان نمی باشند و سیاستهای سازمان بهداشت جهانی(6) و اطاعت کورکورانه ما از آنها و آمار رو به رشد توبکتومی(7) ، وازکتومی(8) ،قرص های Aftermorningوقرص ها وآمپولهای جلوگیری از بارداری با آن همه عوارض جانبی(9)واستفاده ازIUD (10)... که گاه در مواردی عده ای جاهل ویامنافق برای گرفتن جواز این امور ، با وارونه جلوه دادن حقایق(11) ،  بعضی از  مراجع گرانقدرمان را هم دورزده­، که برای احراز از طولانی شدن کلام ، نظر شما را به خواندن کتاب رساله نکاحیه تالیف حضرت علامه آیت الله حاج سید محمد حسین حسینی طهرانی جلب نموده تا خود بخوانید و آگاه باشید ولذا لزوم هوشیاری همه مراجع و علما برای جلوگیری از انحرافات تدریجی ، طبق پروتکلهای صهیونیستی بر ما واجب می گردد(12) و مگر نه این است که تا مدتی قبل در حوزه علمیه، طب تدریس می گردید و چطور ممکن است مرجع گرانقدری در مورد مسائل طبی نظری بدهد ولی از طب چیزی نداند ؟ و صرف اطمینان به پزشکان متعهد برای پاسخگوئی بمسائل طبی آنها، کافی نبوده  چرا که ما پزشکان در سیستمی تحصیل کرده ایم که با مکتب طبی اهل بیت عصمت و طهارت همسو نبوده و حتی در جائی اهل بیت از آن برائت جسته­اند (13)

 

لذا لازم است درک و فهم صحیحی از طب انبیاء و ائمه معصوم (علیه السلام) داشته باشیم ، چرا که پشتوانه ی آن علم لم یزل و لا یزال الهی است ( و ما ینطق عن الهوی ان هو الا وحی یوحی ) و پشتوانه ی مکاتب طب رایج و سنتی (14) بر اساس تجربه و قیاس و استدلال میباشد که توسط ائمه معصوم نقد و نفی شده و از عدل خداوند حکیم بدور بوده که اشرف مخلوقات خود را بدون هیچ برنامه ای در ابعاد مختلف جسم و روح و روان به حال خود رها نموده باشد .(15)آیادر مکاتب طبی غیر اسلامی  ما را موش آزمایشگاهی فرض نموده (16) که گاه داروهائی را با آن همه عوارض جانبی  و عوارضی که در آینده ،مشخص خواهد شد و در حالی که استفاده تعدادی از آنها در  کشورهای غربی منسوخ شده ما کماکان در حال استفاده از آنها میباشیم و حتی در همین طب سنتی که پس از مدتها ، حال به فکر احیاء آن افتاده ایم ، مگر جزوات و رساله های بزرگان این طب رادر فوائد شراب و نحوه استفاده ازآن را، به چشم ندیده ایم(17) .

 

در کشور ایران که خود را محب و شیعه ی اهل بیت علیه السلام دانسته، آیا ائمه یٍ خود را آنطور که می بایست میشناسیم وآیا مفهوم زیارت جامعه ی کبیره ، و توجه به این نکته  که کمترین حد معرفت امام اطاعت محض از ایشان میباشدرا درک کرده ایم. چرا که میبایست در همه ابعاد، بعلت آشنائی آنان با تارو پود وجودمان ، فرمایشات آنان را به کار بندیم.

 

درجائی امام علی علیه السلام  می فرمایند : الله الله  فی القرآن لا.... ( خدا را ، خدا را ، در عمل به قرآن کسی از شما پیشی نگیرد ) آیا آن روزی که مولا فرمودند همین امروز نیست که با وجود صدهامرکز تحقیقات طب اسلامی درخارج از کشور، عده ای از مسئولین که فهم ودرک صحیحی از موضوع واهمییت طب انبیا ومعصومین نداشته  به دلایل وتوجیها ت واهی ازایجاد مراکز مطالعات و  تحقیقات طب اسلامی، شانه   خا لی کرده، با این تصور که ورود به این عرصه، ممکن است به اعتقادات مردم خدشه وارد نماید.!! در حالی که میبینیم بر روی یک جمله  امام جعفر صادق علیه السلام  در خصوص نحوه انتقال بیماری توسط امواج، بیش از25 سال کار تحقیقاتی با صرف هزینه ای شگرف در یکی از مراکز تحقیقاتی کشور روسیه انجام گرفته و چندروزی است که توسط یکی از متخصصان رشته ایمونولوژی کشور خودمان ارتباط بین سردی و گرمی و سیستم ایمنی و خصوصیات افراد و تغذیه ی آنها مشخص و در مجلات معتبر اروپائی هم به چاپ رسیده است  (18)

 

در صورت توجه به تعالیم قران و فرمایشات اهل بیت عصمت وطهارت (با لحاظ این نکته که بر ماست کلیات امور و بر شما ست جزئیات)و لحاظ خط و مشی آنها در جهت ترسیم چهارچوب کلی این طب ، قادر به باز کردن گره کور بسیاری از معضلات و مشکلات علمی خود با همین علم ناقص امروزی در آینده ای نه چندان دور بوده (19)ولی ورود به این عرصه خود نیاز به تشکیل همان هیات علمی آگاه وخبره واستفاده از همه تخصصهای علمی( حضور شخصیتهای حوزه و دانشگاه )وعملی درهمه ابعاد وایجاد مراکز مطالعات و تحقیقات  تخصصی طب اسلامی وشناسایی وبر طرف کردن اسیب های فرارو خواهد داشت.

 خطاهای پزشکی-دکترعلمداران-رئیس دانشکده علوم پزشکی(لطفا این فایل صوتی را دانلود فرمائید)

 

ریشه قمه زنی.... که تاریخ ان به پیروان حضرت مسیح برمیگردد  بدعتی است که توسط شیاطین پستتر از یهوددرادیان به ودیعه گذاشته میشود.

 ریشه عزاداری التقاطی    ریشه عزاداری التقاطی   قابل توجه احمقهایی که مسیحیت .دین یهود تحریف شده کنونی را   قابل توجه احمقهایی که مسیحیت .دین یهود تحریف شده کنونی را...   ریشه عزاداری التقاطی  ریشه عزاداری التقاطی                                                                             

 

 

 ریشه عزاداری التقاطی   ریشه عزاداری التقاطی      ریشه عزاداری التقاطی   ریشه عزاداری التقاطی 

ریشه عزاداری التقاطی


(حیف نام حیوان برای منافقین و نوچه های ، بظاهریهودیان شیطان پرست)وهمچنین برسر نیزه کردن قران توسط شیاطین انسی وعدم توجه به قرآن ناطق وحرف حق او (  کلمۀ حق یراد به الباطل)میبینیم وبا اندک توجهی در ایات ابتدایی قران ودر جواب تفکر التقاطی وادعای این مطلب که همانا ما صالحین میباشیم ، خداوند با سه نهی در جواب انها میفرمایند(الا انهم هم المفسدون)که همانا خود اینها مفسد میباشند وحال میبینیم که اکنون زمانی است که شیاطین انس وجن با همین روش چه جنایتها که انجام نمیدهند و متاسفانه به نام علم ، ارام ارام تمام اهداف شیاطین را در دنیا پیاده نموده وما که فرمایشات گوهر بار اهل بیت عصمت وطهارت ، میبایست روشنی بخش وجودمان وهمچنین روشنگر طریق ، برای سایر ملل محروم از نعمت متعالی این عزیزان باشیم ، گاه ناخواسته وجاهلانه در تور شیاطین گرفتار وانچنان خوشرقصی برای شیاطین میکنیم ، گوئی که خود استاد اوئیم وانچنان شیفته این التقاط شده ایم که فقط ظاهرمان شیعه بوده وباطنمان....وبرای رهایی از این دسیسه ودسیسه های اینده توسط شخصیتهای التقاطی وحتی به رنگ زیبای سبز و...لازم است تا به انچه پیامبر گرامی به عنوان اجر رسالتشان از ما طلبیده ، لبیک گفته وبا تفکر وتعقل وتامل وتحقیق واستفاده از متخصصین درک وفهم روایات که تجلی انرا در مراجع گرانقدرمان مییابیم ، با قطب نمایی که به دستمان میدهند ، علم حقیقی را از سرمنشاءان که به  منبع زلال وحی متصل بوده ، اخذ نمائیم وبا کار شبانه روزی ، وجهاد علمی ، همانطور که پیامبر اکرم در مورد کشور عزیزمان مژده داده اند گوی سبقت را در همه ابعاد وبویژه در امور وعلوم پایه ، بدست گرفته وبه ظنیاتی که عمری است توسط شیاطین به نام علم ، به کاممان ریخته ومسموممان نموده اند ، باتردید نگریسته وزمانی انرا بپذیریم که کاملا با معیارهایی که  معصومین واسلام حقیقی برایمان ترسیم نموده اند  مطابق باشد وبا کمک به پیشرفت علم حقیقی ، موجبات بسترسازی ظهور مهدی موعود (ع)رافراهم نمائیم.یاعلی

دلمان که از عمق کینه اهل باطل وشدت اراده انها در فساد اهل عالم ، میگیرد ، برایمان متذکر این نکته خواهد بود که در تناسبی بین علم ما وعلم مولا وسرورمان که مقایسه منفی بینهایت با مثبت بینهایت است ، پس شدت دلتنگی حجت خدا با ان مرتبه از هستی وعمق فهم ودرکش واطلاع از غیب (تا انجا که خداوند اراده نموده)که تاتفسیر زیارت جامعه کبیره رانخوانده ودرک نکرده باشیم از فهم ان قاصر خواهیم بود...واز دست کارهای امثال ما که گاه  بیش از جبهه باطل قلب نازنینشان را جریحه دار نموده و حتی تاسف ایشان برای عمق جهالت ورذالت وپلیدی جبهه باطل...تاچه حدخواهد بود وانشاءالله خداوند مارا جز یاوران ایشان وجزء کسانی که بدنبال رضوان خداوند واهل بیت هستند قرار دهد وکمکمان کند در فتنه های پیش رو قلب وذهن وجسم وروحمان در عافیت وسلامت قرار داشته باشد ..

وقتی میبینم تعدادی از متخصصین کشورمان که برای مشتی پول ، حاضرند شرافت وکرامت وعزت خود را زیر پا ، بگذارند وگاه با درخواست زیر میزی و.....روی پست تر از حیوان وگاه شیطان راهم سفید کرده اند، وبعد خود را اهل صلاح سلامت مردم میدانند ، باز هم یاد این عبارت الا انهم هم المفسدون افتاده و اینکه شیاطین عاتم مدتهاست از طریق طب التقاطی خود در خصوصیترین حوزه های اعتقادی وفرهنگی و...ما رسوخ نموده ...واز طرفی مراجع گرانقدرمان نیز گاه با خوشبینی به این  شیاطین ، یا عرصه را از حضور گرانقدرشان به نفع شیاطین خالی نموده وگاه نیز متاسفانه با سکوتشان..... اوردند بر سرمان انچه را که نمیبایست و اکنون زمان ان است که حوزه علمیه واین سربازان  مولا امام زمان بپاخواسته وبا تلاش مضائف و دخول در تمامی عرصه ها وبویژه بحث علم طب وتغذیه و حتی نظارت بر ساخت بازیهای رایانه ای وبرنامه هایی ،  ویژه فرزندانمان و نیز تهیه برنامه های مفید وسازنده برای سایرسنین وحتی تبیین وترسیم چهارچوبهای مورد نظر اسلام در تمام ابعاد وبویژه بحث موسیقی و انهم انچه از صدا وسیما پخش میشود ، عرصه را از افراد  نادان وجاهل التقاطی وگاه شیاطین پلید انسی نجات دهند.

در گذشته به کسی طبیب میگفتند که مقدمات علم طب (شامل :علم فقه و حدیث، علم حکمت، علم اخلاق، علم منطق، علم هندسه، علم طبیعیات، علم حساب، علم هیات، علم نجوم، علم فراست و....)را گذرانده باشد وبا توجه به حدیث اهلیلج متوجه این امر میشویم که جایگاه انسان بسیار بالاتر از ان است که بر اساس مبانی مکاتب طبی غیر اسلامی ،که زیر بنای انها بر تجربه استوار است(واخیرا در جدیدترین مدل ان که طبابت مبتنی بر شواهد است ، تنها محیط مناسب را بر خلاف مطالعات وتحقیقات گذشته بدن انسان میداند ونه موش ازمایشگاه بیچاره ویا محیط کشت در ازمایشگاه{که یک معنای ان این است که اکثرتحقیقات ومطالعات گذشته ، لنگ در هوا ومعلق است تا خلافش ثابت شود...})با او رفتار شود ، چرا که انسان موش ازمایشگاه نیست که تا ابد روش ازمون وخطا را برایش....واین نوع رفتار با انسان توسط کمپانیهای مافیایی دارو و...از التقاطی بودن مبانی طبی امروزه حکایت دارد وایکاش زمانی فرا رسیده که برای فهم فرمایشات انبیاء واهل بیت عصمت وطهارت که زیبایی فرمایشاتشان در تمامی ابعاد زندگی ، موجب سیرابی ، تشنگان علم حقیقی گشته وهر روز که میگذرد ، تنها وتنها از اینکه عمرمان را صرف فراگیری ظنیات نموده واز علم حقیقی وانهم از سرمنشاءان (که فرمایشاتشان : وماینطق عن الهوی ، ان هو الا وحی یوحی میباشد)غافل بوده وحتی در کشورمان برخلاف سایر کشورهای...یک مرکز مطالعات وتحقیقات( که هم از نظر تجهیزات در بالاترین جایگاه و هم در جهت ارتباط حقیقی حوزه ودانشگاه ، توسط بهترین متخصصین حوزه دین وسایر علوم پایه ، در جهت فهم ودرک روایات در حد عقل ناقصمان و..قدم برداریم)

مدتی است که متاسفانه توسط عده ای از متخصصین جاهل وبیرحم وجانی ورذل و...که ابروی سایر متخصصین محترم ووارسته کشورمان را نیز به خاطر مشتی پول ، زیر سئوال برده اند، ومردم محترم کشورمان نیز با رجوع به یکچنین گرگهایی که خود بیش از دیگران بیمارند، اب در اسیاب انها ریخته وموجبات ادامه کار انها را فراهم میاورند وچون متاسفانه ما در کشور عزیزمان عرضه برخورد با این دسته از متخلفین را توسط سازمانهایی که وظیفه انها نظارت بر عملکرد وبرخورد با عملکرد این .....را نداریم ، لذا دست به دامان مردم شده که ....

همانطور که از مقایسه امار سزارین در ایران وسایر کشورها متوجه میشویم ، در کشور عزیزمان برخی از متخصصین کشور،به بهانه های مختلف (وحتی اگر درخوشبینانه ترین حالت ممکن بگوئیم برای فقط پول دست به چنین جنایتی در مواقع غیر ضروری میزنند{که انهم تقصیر خودشان نیست چرا که ادم حریص وطماع هیچ وقت...} )   با انجام این عمل نه تنها موجبات  زجر فزاینده مادر تا پایان عمرش فراهم شده{انشاءالله اگر عمری باقی باشد درخصوص عوارض سزارین ، از فراموشی .....تا عدم کنترل ادرار ومدفوع....تااینکه در بهترین شرایط دیگر قادر نیست بیش از دو تا حداکثر سه فرزند بدنیا اورده وحال الگووشیب جمعیتی ما در حال برعکس شدن وتغییر فاحش است که العاقل یکفیه الاشاره)بلکه موجب القاء این تصور باطل در جامعه شده که دیگر زنان با توجه به موارد ذکر شده ومواردی که بعدا اشاره خواهد شد، تمایلی برای بارداری ونیز زایمان طبیعی نداشته ، چرا که از قدیم شنیده ایم که (کدخدای ده که مرغابی بود...و وای به وقتی که بگندد نمک)....

پاورقی رابطه تغذیه و سلامت جسم و روح و روان در ادامه مطلب    

1- تغذیه ابعادی (چشائی ،بینائی،شنوائی ، بویایی - لامسه و ...)

 • 2- یکی دیگر از معانی طیب در روایات ، گرفتن علوم از اهل بیت و کلمه خبیث به گرفتن آن از غیر اهل بیت می باشد
 • 3- در جایی که در روایات نهی از دادن شیر فرد کافر و منافق شده و حتی در صورتی که مسیحی و یهودی واهل کتاب باشد، می باید در ایام شیردهی از مصرف گوشت خوک و شراب و ...احتراز کرده باشد
 • 4- به اینترنت مراجعه شود؟!
 • 5- که می توان گوشت حیوان مرده رادرهنگام ضرورت برای حفظ جان مصرف نموده ولی مصرف الکل به دلایلی که ذکرفرموده اند، نهی شده است.
 • 6- آیا از آمار مساعدت ها و وام های سازمان های بین المللی همچون یونسکو و سازمان ملل جهت امر تنظیم خانواده در ایران اطلاع دارید و این که کشور ما در لیست کشورهای موفق در امر کنترل جمعیت قرار داشته...

 

 

 

7- به طور کلی برای انجام توبکتومی شروطی  توسط مراجع گرانقدر لحاظ شده که به شرح ذیل میباشد:

 

 

 

الف-موجب نازائی دایمی نشود . (که تقریبا به طور قطعی موجب عقیمی دایمی می شود)

 

 

 

ب-ضرر به مزاج نرساند( آندومتریت - هیدروسالپنکس - آندومتریوزیس بی نظمی در ترشحات غدد داخلی بدن)

 

 

 

ج-ضرر به عضو نرساند .( دردهای مزمن , بروز ناهنجاری در دیواره مخاطی رحم , بیماری های مزمن زنانه )

 

 

 

د-شوهر راضی باشد . ( عقیم کردن زن از موضوعات مستنبطه شرعیه می باشد نه خارجیه و احاله آن به حکم و تجویز عقلایی درست نیست و مفسده و ضرر جسمی برای عقیم کردن زن از لوازم حتمیه آن است و تعلیق آن به عدم آن , تعلیق به امر محال است و در این امر اذن و اجازه شوهر مدخلیت ندارد و حرام است مگر در هنگام ضرورت برای حفظ جان مادر و نه در امور اعتباریه دیگری همچون فقر , تعدد اولاد )

 

 

 

ه-عمل همراه با محًرم شرعی نباشد ( نظر و لمس عورت زن برای غیر شوهر جایز نیست مگر در هنگام ضرورت برای حفظ جان )

 

 

 

 آیا می دانستیم بلافاصله بعد از انعقاد نطفه در صورت سقط آن می بایست 20 دینار (حدود 800 هزار تومان ) به شارع مقدس علاوه بر گناهی که کرده ایم بپردازیم لازم به ذکر است بعد از انعقاد نطفه سقط آن حکم القاء من شاهق ( از بلندی خود را به اختیار روی زمین انداختن ) را داشته که به مجرد القا به اختیار , مرگ او مستند به او می شود و در میان آسمان و زمین که دارد پایین می آید , نمی تواند ادعا کند که مرگ من اختیاری نیست و من تقصیری ندارم . و از طرفی به بهورزان ، ماماها و پزشکانی که بتوانند افرادی را برای عقیم شدن متقاعد کنند  ازطرف وزارت بهداشت ودرمان پاداشهائی درنظر گرفته شده وگاه  میبینیم به افرادگفته می شودکه اعمالی همچون توبکتومی ووازکتومی کاملا قابل برگشت بوده درصورتی که این احتمال در مورد توبکتومی ، 2تا3 در هزار ودرمورد وازکتومی خیلی کمتر از 50% می باشد ( یعنی عقیمی دائم )

 

 

 

8-در کتاب مفتاح الکرامه آورده شده که گفتار علامه در قواعد این است : اگر کسی کاری کند که قوت منی آوردن و آبستن نمودن را از مردی بزداید می باید یک دیه کامل به او بدهد(علاوه بر معصیتی که نموده ...)

 

 

 

9- عوارض جانبی داروهای ضدبارداری خوراکی وتزریقی(هورمونی)

 

 

 

گوارشی:تهوع -استفراغ-کرامپ-اسهال-نفخ-یبوست-تغییردراشتها-یرقان کلستاتیک

 

 

 

پوستی:کلواسما،ملاسما،اکنه،راش،کهیر،اریتم،خارش،هیرسوتیسم،آلوپسی،حساسیت به نور-،افزایش ریسک ریزش مو

 

 

 

قلب وعروق:افزایش فشار خون-وضعیتهای ترومبوآمبولی-احتباس مایعات-ادم

 

 

 

اندوکرین:کاهش تحمل گلوکز-افزایشTBG-PBI-T4-T3

 

 

 

ادراری تناسلی:خونریزی ناشی از قطع دارو-آمنوره-لکه بینی-دیسمنوره-گالاکتوره-هیپرپلازی داخل سرویکس-واژینیت-سندرم شبه سیستیت-تغییرات پستان

 

 

 

دستگاه عصبی مرکزی:افسردگی-خستگی-سرگیجه-حالت عصبی-اضطراب-سردرد

 

 

 

چشم وگوش وحلق وبینی:نوریت عصب چشمی-ترومبوز شبکیه-کاتاراکت

 

 

 

خونی:افزایش فیبرینوژن-فاکتورهای انعقادی

 

 

 

 موارداحتیاط و منع مصرف  داروهای ضدبارداری خوراکی وتزریقی(هورمونی):  سرطان پوست و یا دستگاه تناسلی , بیماری های ترومبوآمبولیک بدخیمی وابسته به استروژن , تومور کبدی , حاملگی , بیماری های قلبی و عروقی و مغزی , خونریزی های رحمی با علت ناشناخته , سابقه افسردگی شدید , فشار خون بالا , مصرف داروهای ضد انعقاد و یا اختلالات انعقاد خون , وجود اختلالات کبدی , قاعدگی های نامنظم , وجود توده های پستانی و یا ترشحات غیر طبیعی از پستان , ابتلا به دیابت و چربی بالای خون افردای که سیگار زیاد می کشند , مصرف زیاد الکل , اختلالات تغذیه ای , آسم , تشنج  منونوکلئوزحا د-بیماری - SICKLE CELLلوپوس اریتماتو-شیردهی-- سن بیش از چهل- افزایش میزان مرگ و میر زنان بالای سی و پنج سال-, وجود میوم رحمی و پولیپ دهانه رحم

 

 

 

به طورکلی معایب این دسته ازداروها به شرح ذیل میباشد:مصرف بعضی از داروها از جمله آنتی بیوتیک ها اثرات قرص های ضد بارداری را کاهش داده نیاز به حافظه و دقت فرد داشته موجب اختلال در سوخت و ساز کربوهیدرات ها شده , افزایش LDL, افزایش قشار خون-تداخل در نتیجه برخی آزمایشات خونی و حتی پاپ اسمیر , افزایش برخی عفونت های رحمی لکه بینی و خون ریزی در بین دوقاعدگی احتمال سرطان دهانه رحم , افزایش تومورهای خوش خیم کبدی ، احتباس مایعات , اختلالات گوارشی , واریس , تحریک پذیری یا افسردگی , تغییر در میل جنسی , لکه های روی صورت , سردرد , میگرن , از دست دادن بینایی یا اختلال در دید , کرخی و سوزن سوزن شدن یک طرفه , درد شدید در قفسه سینه و دست چپ یا گردن , دفع خلط خونی , درد شدید پاها , گرمی , حساسیت و ورم پاها و یا رگ های بسیار برجسته روی ران و ساق پا , اختلال در سخن گفتن , حساسیت و توده های کبدی , تغییرات مواد معدنی استخوان , واکنش های آلرژیک , حاملگی اتفاقی , افزایش وزن , عصبی بودن , ورم دست و پا , کمر درد , بی اشتهایی , آکنه , دردهای لگنی , دانه های پوستی , گرگرفتگی و درد مفاصل , آمبولی ریه , سرطان پستان و دهانه رحم , استفراغ , گیجی و ضعف...( افزایش احتمال لخته شدن خون در رگ ها که با کشیدن سیگار این ریسک بیشتر شده و خود منجر به بالا رفتن ریسک حملات قلبی و سکته مغزی در این افراد می شود )

 

 

 

در صورتی که میتوان بر روی روشها ئی چون استفاده ازمیخک(از روز پنجم عادت ماهانه روزی یک عدد به مدت 20 روز میل شده که نه تنها باعث رقت خون گرمی مزاج نشاط و . . .) و یا گلپر(روزی 5/2گرم از روز پنجم عادت ماهانه به مدت یک هفته  که برای مشکلات گوارشی و . . . )ویا ماء الجبن و...درخانمها وداروی خوراکی ضد باروری در مردان مانند Gossypol که از روغن دانه ی یک نوع کتان به نام Gossypium استخراج می شود و پس از مصرف چند ماه قدرت ضد باروری آن ظاهر و تا چند ماه پس از قطع مصرف نیز اثر دارو ادامه مییابدو......         ، با جدیت کامل کارهای تحقیقاتی لازم  صورت گرفته تا در صورت عدم مغایرت آنها با موازین شرعی، جهت استفاده وسیع از آنها اقدام نما ئیم.

 

 

 

10- عوارض جانبی IUD : قاعدگی شدید همراه با دل پیچه , قاعدگی های نامنظم , خارج شدن IUD از محل خود , سوراخ شدن رحم , افزایش عفونت های لگن , افزایش حاملگی های خارج از رحم ( در صورت ابتلا به عفونت های لگنی این خطر برای استفاده کننده وجود دارد که دیگر هیچگاه نتواند بچه دار شود

 

 

 

11- شیاطین روزگار با مطرح کردن بحث ازدیاد جمعیت وصرف هزینه های میلاردی برای ترویج الگوهای شکست خورده  غربی وهمراه شدن عده ای به ظاهر روشنفکرباآنها موجب ایجاد رعب و وحشت در میان جامعه گردیده(متاسفانه به همه ابعاد و جوانب موضوع فکر نکرده که برای روشن شدن موضوع نظر شما را به خواندن کتاب رساله نکاحیه تالیف حضرت علامه آیت الله حاج سید محمد حسین حسینی طهرانی جلب نموده)وازطرفی ما شیعیان و محبان اهل بیت وعصمت که در همه ابعاد زندگیمان الگو داریم ،میبایست حتی قبل از انعقاد نطفه، برای فرزندانمان برنامه داشته ،ولی متاسفانه به این رهنمودها عمل نمینمائیم (علاوه بر این،رعایت زمان وشرایط حین انعقاد نطفه نیز درسرنوشت او دخیل بوده ،و حتی رعایت  تغذیه مادر در حین و پس از بارداری  وهزاران نکته دیگر در تربیت آنها که برای لحاظ آن، لازم است ابتدا خود راتربیت نمائیم(در کتاب معراج السعاده ملااحمدنراقی به لزوم توجه به جنبه طب روحا نی ...) وهمچنین وقتی که به علت سیاست های غلط و نارسا روستاییان عزیز کشورمان را که جمعیت مولد کشور  محسوب شده ، مجبور به مهاجرت به شهرها نموده مسلم است که پس از مدتی آمار جمعیت غیر مولد در شهر، افزایش یافته و مشاغل کاذب و آمار بزهکاری در کشور افزایش یافته و آن سرمایه ای که می بایست صرف عمران و آبادانی روستا گردد نه تنها توسط مسئولین کشور به آنها اختصاص نمی یابد، بلکه حتی با فروش دام و زمین  . . . خود  برای مهاجرت به شهر , به شهرها تزریق شده و ای کاش می دانستیم در کشورهایی مثل ژاپن با یک پنجم وسعت ایران و جمعیت بیش از 130 میلیون نفر ( آمار ده سال قبل ) مردم حتی بین خطوط راه آهن هم کشاورزی نموده و در کشور هلند که تنها به اندازه استان مازندران وسعت داشته جهت انتقال محصولات پنیر و کره شیر و گوشت و . . . آن به سایر کشورها کشتی ها می بایست مدتها در انتظار نوبت بمانند . و ای کاش وزارت جهاد سازندگی با همان سیاست های بدو تشکیل باقی می ماند و تنها و تنها رسالتش آبادانی روستاهای کشور می بود و مسئولین امر هم با جدیت تمام در جهت رفع مشکلات روستاییان در کلیه ابعاد برآمده تا نه تنها شاهد کاهش مهاجرت به شهرها بلکه معکوس شدن این روند می بودیم .(البته اخیرا حرکتهای مثبتی دراین زمینه صورت گرفته که انشاءالله ادامه پیدا کند)

 

 

 

12-درجائی که درکشورها ی اروپا ئی واسرا ئیل و...سیاستهای تشویقی وحمایتی برای افزایش جمعیت خود داشته،ما با لحاظ روشها ئی چون توبکتومی ووازکتومی،کمر همت در جهت عقیم کردن مردم کشورمان بسته( کمترپزشکی است که نداند احتمال بارداری بعد از انجام اعمال فوق بسیار پائین ترازآماراعلام شده میباشد)  وروشهایی همچون قرص های بعد از مقاربت ( Aftermorning  ) وIUD  بانامساعدکردن محیط داخلی رحم  بعد از انعقاد نطفه تاثیر داشته(گاه اسپرم بعداز یک ساعت خودرابه تخمدان رسانده ونطقه منعقد میگردد) که از نظر شرعی ..

 

 

 

13-ازفرمایشات امام جعفرصادق علیه السلام: اکثر اطباء بر این عقیده­اند که انبیاء طب نمی دانند و وقتی دیدم بیشتر اطباء چنین عقیده­ای دارند ، در حالی که انبیاء ، حجت خداوند  و راهنمایان بشر و وارثان علم پروردگارند ، دیدم کسی که  در مذهب و روش زندگی خود ، به انبیاء پشت کرده و کتب نازل شده از جانب خدا را تکذیب می کند ، از طلب این طب و حاملین این طب دوری گزیدم

 

 

 

14-توجه به جنبه روح وروان وارتبا ط بین صفات روحی واخلاق وتغذیه ابعادی...فقط وفقط در حوزه طب انبیاءومعصومین (طب اسلامی)است که معنا پیدا نموده تا جائی که سلامت دل را مهمتر از سلامت جسمی دانسته (بعنوان مثال رابطه صفت حرص و طمع با خلط بلغم و رابطه عصبانیت با خلط صفرا و شهوت با خلط دم و ارتباط مصرف خون و قساوت قلب و امراض عمومی و ...

 

 

 

15-  در جائی که شما درصورت خریداری یک وسیله ، دفترچه راهنمای استفاده ازآن را ازفروشنده درخواست میکنید

 

 

 

16-که برای فهم بهتراین موضوع،نیازبه رسوا نمودن مافیاهای عظیم داروئی جهان داشته

 

 

 

  چرا که گاه منافع فروش حتی یک قطره چشمی، بیش از  منافع فروش سالیانه نفت کشور عزیزمان می باشد!

 

 

 

17- در جلسه ای با حضور یکی از مسئولین بلند پایه ی طب سنتی ایران در مشهد ، ایشان فرمودند که در مواردی که اختلاف و مشکلی درطبابت به روش  طب سنتی بوجود بیاید ، مبنا ومرجع ما برای رفع آن، منابع و متون طب سنتی است و نه  احادیث و روایات اهل بیت علیه السلام؟؟؟ 

 

 

 

18- امام جعفر صادق علیه السلام در مجلس منصور دوانقی در جائی که طبیب سرشناس هندی به امام(علیه السلام) پیشنهاد  می دهندکه آیا می خواهید پاره ای از علم خود را به شما بیاموزم ، می فرمایند که آنچه با من است بهتر از آن چیزی است که همراه تو می باشد و در پاسخ ایشان می فرمایند ما گرمی را با سردی و سردی را با گرمی درمان می کنیم و....

 

 

 

19-. در جائی که ائمه معصوم خود را طبیب الاطباء خوانده و بیش از 12 هزار روایت طبی از آنها به جا مانده( جهت تحقیق در حوزه ژنتیک  ، عامل ایجاد جهشها ، نقش واثر مکان و زمان و اشعه کیهانی ، لقمه حلال و طیب و حرام و خبیث بر ژنتیک و DNA  ، رابطه بین خصوصیات روحی و روانی و خلقیات و تغذیه و طبیعت و خلط و اعضای بدن انسان)    ، آیا ضرورت تشکیل هیات علمی خبره و آگاه و دلسوز برای استخراج این معارف عالی و ایجاد مراکز مطالعات و تحقیقات تخصصی و اختصاص مقداری از سهم امام به این موضوع توسط مراجع گرانقدر و حتی ورود این عزیزان به قدر استطاعت در این موضوع احساس نمی شود

 

 

 

موسسه عافیت اللهی طاها

 

حق-خبر-جدیدترین-مهم ترین-اسلام-تبیین-طب-ضدشیطان-تحریف-وحدت-زمینه سازی جهت ظهور منجی-انسانیت-صلح-شیعه-نجات-اهل سنت حقیقیBeautiful -Spiritual Medicine-Concepts The most beautiful truths-Masons Dirty-The most important-Savior rise-Beautiful prayers-Islam the only true religion-All prophets were Muslims-Baha'i and Wahhabi and other eclectically different is Zionist Satanism agent-Humanity-Colonial medicine-Debate with demons-Distortion-Unity-Shiites, Sunnis only real-Explanation-Hope-Release-Grounds...-Awakening time-Word of the beauty of the innocent against other religions
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر: