حق-خبر-جدیدترین-مهم ترین-اسلام-تبیین-طب-ضدشیطان-تحریف-وحدت-زمینه سازی جهت ظهور منجی-انسانیت-صلح-شیعه-نجات-اهل سنت حقیقی-
طب اسلامی طب معصومین طب انبیا, طب توحیدی طب جامع عافیت اللهی تغذیهابعادی تاثیر تغذیه حلال وطیب در انجام عمل صالح وتفوا صراط علی(ع)حق نمسکه-اولین شیعه حقیقی پیامبر(ص)حضرت علی(ع)-یالثارات الحسین-سلامتMonotheistic Medicine-The true followers of Moses and JesusThe best concepts in the most beautiful prayer-Unity medicine
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: درجستجوی حقیقت - ۱۳٩٠/٢/٢۱

اگر خدای نکرده تصاویر فوق که در سایتها درخصوص فروش انسان در امریکاواسرائیل غاصب ....حقیقت داشته باشد ، میبایست تحقیق نمود که،  مگر چه درصدی از جمعیت این کشور را حرامزادگان تشکیل میدهند که این صحنه هابه صورت علنی...وچه روشنفکر وازادیخواه وطرفداران حقوق بشری بوده اند که ما از ان بی اطلاع بوده ایم .... وچه احمق وخدای نکرده فعلت فعلت هایی هستند ، انانی که از این کشورها دفاع ویا به انها به اندازه سرسوزنی علاقه دارند.


ihp5amva.jpg

شبکه ایران: در حالی که پیش از این اخباری غیر رسمی مبنی بر فروش زنان در سوپرمارکت‌های اسراییل منتشر شده بود، شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان با پخش گزارشی به این مسئله هولناک اذعان کرد.
فروش زنان در سوپرمارکتهای رژیم غاصب  اسرائیل

به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان با انتشار فیلمی افشا کرد: در خیابان‌های تل‌آویو، در کنار فروشگاه‌های لباس و غذا و آرایشگاه‌ها، فروشگاه‌هایی نیز برای فروش زنان به صورت برده وجود دارد.

سی.ان.ان :فروش زنان در سوپرمارکت‌های اسراییل/ عکس 

بنابر این گزارش، در ویترین این مغازه‌ها، زنانی وجود دارند که روی دستانشان اتیکت‌های قیمت نصب شده و علاوه بر قیمت، سن، وزن، قد و کشور محل تولد آنها درج شده است. اسفناک‌تر این‌که برای نشان دادن محل تولد آن‌ها، عبارت "Made in" به کار برده شده که برای کالاها به کار می‌رود.

این گزارش همچنین حاکی است که طی دهه گذشته، بیش از ده‌هزار زن به سرزمین‌های اشغالی قاچاق شده و مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته‌اند.

 .      اوج هبوط انسان


اتیکت قیمت بسته‌شده به دست زنان؛ فاجعه‌بار این‌که عبارت
"Made in" که برای کالاها به کار می‌رود برای این زنان استفاده شده است

سی‌ان‌ان با بیان اینکه مرز 300 کیلومتری فلسطین اشغالی با مصر مهمترین مسیر قاچاق این زنان به اسراییل است، افزود: زنان مذکور علاوه بر تجاوز، مورد انواع بدرفتاری‌ها قرار گرفته و هدف ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

این شبکه خبری آمریکایی همچنین با اشاره تلویحی به وحشیگری جامعه اسراییلی، با اشاره به آماری وحشتناک خاطرنشان کرد: برخی از این زنان، در 365 روز سال بیشتر اوقات بین 15 تا 30 بار در روز مورد تجاوز قرار گرفته‌اند!

گرچه شبکه خبری سی‌ان‌ان‌ از این جنایات وحشیانه به صورتی عادی گزارش داده اما خود نیز به این موضوع اذعان کرده که اسراییل باید زودتر و پیش از تمرکز سازمان‌های حقوق بشری روی این موضوع، فروش زنان در سوپرمارکت‌ها را متوقف کند.

به رغم این قبیل گزارشات افشاگرانه، کشورهای غربی که همواره مدعی دفاع از حقوق زنان هستند و به‌خصوص مجامع دفاع از حقوق زنان در این کشورها، هیچ اقدامی برای جلوگیری از چنین جنایاتی به عمل نمی‌آورند.

حق-خبر-جدیدترین-مهم ترین-اسلام-تبیین-طب-ضدشیطان-تحریف-وحدت-زمینه سازی جهت ظهور منجی-انسانیت-صلح-شیعه-نجات-اهل سنت حقیقیBeautiful -Spiritual Medicine-Concepts The most beautiful truths-Masons Dirty-The most important-Savior rise-Beautiful prayers-Islam the only true religion-All prophets were Muslims-Baha'i and Wahhabi and other eclectically different is Zionist Satanism agent-Humanity-Colonial medicine-Debate with demons-Distortion-Unity-Shiites, Sunnis only real-Explanation-Hope-Release-Grounds...-Awakening time-Word of the beauty of the innocent against other religions
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر: