ارتباط غذای حلال وطیب وعمل صالح درقران-نقطه اشیل یهودوفرماسون شیطان پرست جهت نفو

ارتباط تعادل طبایع و صافی مزاج ها در کلامی اعجاز گونه از
امیرالمؤمنین
:

امام على (علیه السلام)به یکى از دانشمندان یهود گفت: هر کس طبایع او
معتدل باشد مزاج او صافى گردد، و هر کس مزاجش صافى باشد اثر نفس در وى قوى گردد، و
هر کس اثر نفس در او قوى گردد به سوى آن چه که ارتقایش دهد بالا رود، و هر که به
سوى آن چه ارتقایش دهد بالا رود به اخلاق نفسانى متخلق گردد و هر کس به اخلاق
نفسانى متخلق گردد موجودى انسانى شود نه حیوانى ، و به باب ملکى درآید و چیزى او
را از این حالت برنگرداند
.

پس یهودى گفت: الله اکبر! اى پسر ابوطالب! همۀ فلسفه را گفتهاى -
چیزى از فلسفه را فروگذار نکردهاى
.{هزار و یک کلمه }علامه حسن زاده آملی(، ج 1، ص
182)

 

ارتباط غذای حلال وطیب وعمل صالح درقران-نقطه اشیل یهودوفرماسون شیطان پرست جهت نفوذ درجبهه حق

طرح جایگزینی حلال مناسبی به جای الکل در صنعت داروئی وغذایی کشور(به عنوان حلال دارو واسانسهای غذایی و......)باتوجه به اختلال در تمامی واکنشهای شیمیایی بدن(بعلت برتری دررقابت با اب در تمامی واکنشهای شیمیایی بدن)که طبق فرمایش معادن وخزان...علم پس از ورود به بدن تا هفتاد نسل بعد هم از طریق DNAبه نسل بعد منتقل میشود)

طرح جایگزینی پودر ژلاتین خوک با پودر ژلاتین استخوان حیوانات حلال گوشت جهت استفاده در صنایع داروئی وغذایی کشور(بعنوان پوشش کپسولهای داروئی و ....وژلاتین به کار رفته در صنایع غذایی مانند شیرینی فروشیها)

طرح نظارت بر ذبح حلال با توجه به تصویب قانون ان در سال گذشته در مجلس کشور عزیزمان توسط همه مابویژه خود کارکنان کشتارگاههای کشوردراطلاع رسانی وهمکاری با ناظرین امر جهت برخورد با متخلفین احتمالی...

طرح جایگزینی مواد خوراکی مناسب جهت دام وطیوروشیلات به جای پودر خون وپودر گوشت (با توجه به ممنوعیت استفاده از ان در دهه های گذشته در چند کشور غربی شروع کننده و ارتباط مستقیم ان با بسیاری از بیماریهاوبویژه سرطان ونهی ان در دین زیبای اسلام بعلت ارتباط با بسیاری از بیماریها وبویژه قساوت قلب و...که اکنون شاهد این مطلب در کشور عزیزمان وانهم بعلت عدم توجه ماودرراس ان مسئولین بی اطلاع وگاه نفوذی درصف جبهه حق...به تغذیه ابعادی با انهمه توصیه اهل بیت عصمت وطهارت وقران و تاکیدات اکید مقام معظم رهبری....)و اوردن تکنولوژی و الگوهای شیطانی (که توسط یهود شیطانپرست وعامل مفلوک ان یعنی غرب وامریکای اسیر دست ان پیاده میشوند)بدون کوجکترین فکر وتامل و گاه همراه با تساهل و...

طرح

از کلیه صاحب نظران وعلمایی که درد  دین داشته ونمی خواهند از ان زنبور عسلی که برای خاموش کردن اتش نمرودباخود قطره ابی....کمتر باشند،خواهشمند است تادر این مسیر مارا یاری فرمایند.

مصرف گوشت مرغ و تاثیر آن بر نظام سیاسی و فرهنگی جامعه

 

س: آیا واقعاً مصرف گوشت مرغ یا …، تا این حد در سیاست‌های داخلی با جهانی نقش دارد؟ (با توجه به سخنان عباسی و حملات سایت‌ها و محافل دانشجویی)

ایکس – شبه : برای این که بتوانیم راحت‌تر و به دور از حب‌ّ و بغض‌ها و اهداف ثانوی یا حاشیه‌ای به بحث پرداخته و با واقعیت‌هایی آشناتر شویم، با صرف‌نظر از این چه کسی سخنی گفته است و یا حملات به وی و چرایی این حملات، به اصل موضوع پردازیم:

در جهانی که سیاست، اقتصاد، فرهنگ، اطلاعات، ارتباطات و کلیه‌ی روابطش در هم تنیده است، ساده‌انگاری است اگر گمان کنیم که مثلاً یک رفتار پوششی، یک کالای مصرفی، یک محصول کشاورزی، یا یک رفتار سیاسی،‌ فرهنگی، یا یک سریال یا فیلم سینمایی، یا خبر و گزارش و …، نقشی در سیاست‌های خرد و کلان داخلی کشورها یا روابط بین‌الملل و نظام سلطه یا حریّت ندارد. اینک به همین مسئله‌ی «مصرف گوشت مرغ» در ایران می‌پردازیم:

در دوران حکومت محمدرضا پهلوی در ایران، گوشت مرغ به عنوان غذایی متداول در سبد غذایی نبود و پرورش مرغ ایرانی که به آن «مرغ محلی» گفته می‌شد نیز کم و بیش رواج داشت که از تخم‌مرغ و پر آن بیشتر استفاده می‌شد تا از گوشتش. مقرر شد که ایران به صورت گسترده و مستمر، از امریکا و اروپا گوشت مرغ را خریداری کرده و وارد کشور نماید. لذا ناگهان گوشت قرمز کمیاب و گران شد. در همین راستا و جهت جاانداختن و تحقق این سیاست و تصمیم، خبرنگار در مصاحبه با هویدا نخست‌وزیر وقت ایران پرسید: «گوشت قرمز کمیاب و گران شده است و مردم با مشکل مواجه شده‌اند؟» او هم با خونسردی و خنده گفت: «خوب مرغ بخورند». و از آن به بعد سبد غذایی مردم ایران تغییر یافت و بازار واردات مرغی معروف به «مرغ امریکایی» که نژاد همین مرغ‌های سفید رنگ است رواج یافت و امروزه کمتر کسی به مرغ محلی دسترسی دارد.

پس انقلاب و استقرار جمهوری اسلامی ایران نیز «مرغ» به عنوان یک غذای متداول در سبد غذایی همه‌ی مردم نبود. حتی روستائیان که اغلب در خانه تعدادی مرغ و خروس پرورش می‌دادند، به ندرت آن را سر بریده و مصرف می‌کردند (هنوز هم همین‌طور است).

به دنبال بحران اقتصادی ناشی از چند سال رکود به خاطر انقلاب و سپس تحمیل جنگ داخلی و خارجی و …، دولت وقت (موسوی) تصمیم به صدور دفترچه‌ی بسیج و کوپن برای توزیع برخی از مواد مصرفی و کالاهای ضروری نمود. حال با اصل این که آیا چنین سیاستی درست بود یا غلط؟ لازم بود یا خیر؟ اجتناب ناپذیر بود یا راه‌کارهای بهتری نیز وجود داشت و … کاری نداریم، اما مهم بود که چه کالاها یا موادی در لیست توزیع کوپنی قرار می‌گرفت، چرا که آن کالا یا مواد به عنوان کالای ضروری قلمداد می‌شد و برای مصرف کننده حقی ایجاد می‌نمود که آن را بر اساس کوپنی که در دست دارد، مطالبه نماید، اگر چه مورد مصرفش نباشد و یا عادت به مصرف آن نداشته باشد. به ویژه با توجه به این که صدور کوپن، به خاطر پرداخت یارانه «سوپسید» دولتی روی کالا بود و نرخ آن به مراتب ارزان‌تر از نرخ پرورش یا خرید آن در بازار آزاد بود.

حال فرض شود که مملکت ایران در آن زمان از ۳۵ میلیون جمعیت و حدود ۱۲ میلیون خانوار برخوردار بود. میلیون‌ها خانوار در ماه یا دو ماه یا شش ماه فقط یک کیلو گوشت مرغ مصرف می‌کردند، یا مثلاً اصلاً کره مصرف نمی‌کردند. اما با قرار دادن اقلامی چون کره یا مرغ در لیست مواد مصرفی ضروری، مصرف تا ده برابر یا بیشتر بالا رفت، چرا که هر شخص یا خانواری، مصرف آن کالا را ضروری و بالتبع حق خود از آن کوپن را مطالبه می‌نمود. لذا اگر به فرض در ماه یک میلیون مرغ ۱٫۵ کیلویی مصرف می‌شد، اکنون باید ۱۲ میلیون مرغ مصرف شود و اگر این مرغ تأمین و توزیع نشود، موجب بروز بسیاری از ناهنجاری‌ها و … در جامعه خواهد شد. حال به عواقب و پیامدهای اقتصادی و بالتبع سیاسی چنین تصمیمی بپردازیم:

*- آیا کشور ظرفیت تولید ۱۲ یا حتی ۲۰ برابر مرغ بیشتر در ماه را داشت؟ اگر داشت که کوپنی نمی‌شد.

*- آیا دولت می‌توانست پس از توزیع کوپن و قرار دادن مرغ در فهرست آن، مرغ داخلی تهیه و توزیع نکند؟ خیر.

*- آیا دولت می‌توانست با احداث مرغداری‌ها ظرفیت تولید را به این حدّ بالا ببرد؟ خیر.

*- به فرض که ظرفیت تولید را بالا می‌برد، آیا کارخانجات خوراک دام و طیور به حد لازم وجود داشت؟ خیر.

*- به فرض که کارخانجاتی احداث می‌شد و برق و آب آنها نیز تأمین می‌گردید، آیا ترکیبات دان مرغ، مانند: گندم، جو، یونجه، کنجاله، صدف، پودر ماهی، سویا، داروها و …، وارداتی نبود؟ چرا.

*- در نتیجه آیا چاره‌ای به جز افزایش غیر منطقی واردات مرغ از خارج از کشور و آن هم در آن شرایط جنگی، تحریم، مرزها و …، باقی می‌ماند؟ خیر.

*- آیا واردات و حمل و نقل [اگر چه در شرایط عادی، چه رسد به اضطراری] به غیر از ارز، تعاملات بانکی، واسطه‌ها، هواپیما، کشتی، تریلی، جاده، آسفالت و …، به تأمین بنزین و تایر و لاستیک و قطعات مصرفی و … احتیاج نداشت؟ چرا.

*- آیا همه‌ی این اقلام وارداتی نبود؟ چرا.

*- آیا یک موضوع ساده «مثل مصرف گوشت مرغ» می‌تواند در تمامی تعاملات سیاسی و اقتصادی و امنیت روانی داخلی و خارجی و …، مؤثر باشد؟ بله، کاملاً و مستقیماً اثر دارد.

*- آیا این سیاست‌ها و روش‌های اقتصادی، تقلیدی کور از سیاست‌ها و روش مدیریت کشورهای سوسیالیستی و الگو قرار دادن کشور «چکسلواکی» به عنوان کشوری که هم سوسیالیستی است و هم غربی است و نه شرقی نبود؟ چرا.

*- آیا این مدل برای کشوری چون ایران و نظامی چون «جمهوری اسلامی ایران»، مدلی مطلوب و منطقی بود و سبب وابستگی بیشتر، واردات بیشتر، تعاملات بیشتر با کشورهای سوسیالیست یا حتی اروپایی … و بالتبع پذیرش بسیاری از تحمیل‌ها نبود؟ چرا.

*- آیا دشمنان (از جمله امریکا و انگلیس و ایادیشان) جنگ بیولوژیکی ندارند؟ چرا.

*- آیا مواد خوراکی از بهترین ابزارهای جنگ بیولوژیکی نیستند؟ چرا.

*- آیا تغییرات هرمونی در گوشت مرغ، سبب تغییرات هرمونی در مصرف کننده نمی‌گردد؟ آیا تغییرات هرمونی، تغییر نیازها و بالتبع رفتارها را ایجاب نمی‌نماید؟ آیا تغییر رفتارها موجب تغییر فرهنگ نمی‌گردد؟ آیا تغییر فرهنگ، یک نظام سیاسی استوار بر فرهنگی خاص را متزلزل نمی‌کند؟ چرا.

دقت شود که سیاست‌های حکومتی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی، شغلی و …، مبتنی بر استراتژی‌ها محقق می‌گردد و استراتژی‌ها نیز به صورت دکترین یا تز یا تئوری در کتاب‌ها باقی نمی‌ماند، بلکه در تولید و توزیع و ارتباطات … و چگونگی آنها محقق می‌شود. لذا جهت تحقق سیاست‌ها، استراتژی‌های خرد و کلان در هر زمینه، موضوع و عرصه‌ای تبیین و تدوین شده و برای اجرا و تحقق آن سرمایه‌گذاری‌های مادی و غیر مادی بسیاری در عرصه‌های متفاوت صورت می‌پذیرد. و برای ایجاد بازار مصرف، به غیر از تبلیغ متعارف تحت عنوان آگهی، روش‌های و تاکیتک‌های گوناگونی چون: فشار سیاسی، ترفندهای اقتصادی، تغییر ذائقه، تهاجم فرهنگی، القای ذهنی، باندهای مافیایی، شرکت‌های چند ملیتی … و حتی جنگ به کار گرفته می‌شود.

=====

چرادر روایات اهل بیت عصمت وطهارت مرغ را در پرندگان به مثابه خوک در حیوانات تشبیه نموده اند-ایا این همه .......اتفاقی است!!!!!

تعویذی جهت عدم تاثیر سموم غذا

دسترسی به غذاهای طبیعی و سالم، یکی از اصول مهم حفظ سلامتی است و این
موضوع، بخصوص برای اهل ایمان که بر اساس آموزه های اسلام، خواستار رزق حلال و طیب
هستند اهمیت فراوانی دارد. اما صنعتی شدن عرصۀ تغذیه و استفاده از مواد نگه دارنده
و سموم شیمیایی، باعث شده است که حتی سبزیجات و میوه ها که شاید از سالمترین مواد
موجود در بازار باشند نیز آلوده به این سموم گردند و امید چندانی جهت دسترسی به
مواد خوراکی کاملاً سالم وجود نداشته باشد. از این رو بکارگیری تدابیری که باعث سم
زدایی از بدن میشود اهمیت فراوانی دارد. استفاده از چای بادرنجبویه و انجام سنت
حجامت میتواند نمونه هایی از این موضوع باشند. لیکن با رجوع به منابع حدیثی،به
موردی بر میخوریم که بخصوص در شرایط امروزی اهمیت وافری پیدا می کند و آن تعویذی
است که مانع از اثر سموم غذا میشود. شایسته است که شیعیان اهل بیت علیهم السلام در
عین تلاش جهت بدست آوردن غذاهای سالم، این دعا را هم در ابتدای هر غذایی بخوانند تا
به حول و قوه الهی از اثرات سموم موجود در غذاها در امان بمانند
.

* * * * * * * *

در مفتاح النبوة روایت شده: چون پیامبر اسلام صلى الله علیه و آله،
اسلام را در مدینه آشکار کرد و مردم را علناً به اسلام دعوت نمود، حسد عبدالله بن
ابى
(رئیس
منافقان) بر پیامبر خدا شدت یافت؛ پس آن حضرت را با اصحابش بر طعام مسمومى دعوت
نمود تا او را شهید نماید. جبرئیل نازل شد و آنچه او اراده کرده بود به حضرت خبر
داد. وقتى که بر سر سفره نشستند، پیامبر اکرم (صلى الله علیه و آله) به امیر المؤ
منین علیه السلام فرمود
: ((یا على! تعویذ و دعاى مفید را بر این طعام بخوان)) ، پس آن حضرت این دعا را خواند:

بِسْمِ اللَّهِ الشَّافِی، بِسْمِ اللَّهِ الْکَافِی، بِسْمِ اللَّهِ
الْمُعَافِی، بِسْمِ اللَّهِ الَّذِی لَا یَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ شَیْ‏ءٌ، وَ لَا
دَاءٌ فِی الْأَرْضِ، وَ لَا فِی السَّمَاءِ وَ هُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیم‏

به نام خداوند شفا بخش، به نام خداوند کفایت‏ کننده، به نام خداوند
عافیت دهنده، به نام خدایى که با یاد کردن نامش هیچ چیزی و هیچ مرضی در زمین و
آسمان ضرر نمی ‏رساند، و اوست شنوا و دانا

پس حضرت رسول صلى الله علیه و آله و حضرت على علیه السلام و هر که با
آنها بودند از آن غذا خوردند تا سیر شدند، و سالم از سر سفره بر خواستند، وقتی
عبدالله بن ابى این قضیه را مشاهده کرد، خیال کرد که غذا را مسموم نکرده ، پس با
دوستان خود بر سر سفره نشستند و بقیه طعام را خوردند و همگى هلاک شدند
.

همچنین علامه طباطبایی (رحمةالله علیه) در کتاب سنن النّبی به حدیث
دیگری در مورد این دعا اشاره می کنند
:

از امام حسن عسکرى علیه السّلام نقل است که فرمود: رسول خدا صلّى
اللَّه علیه و آله دست خود را بر گوشت ذراع (دست گوسفند) که زنى یهودى آن را مسموم
کرده بود کشید و گفت
: (دعای مذکور) ... سپس فرمود: بخورید با نام خدا. پس رسول خدا صلّى اللَّه علیه و آله و همراهان
همگى از آن خوردند تا سیر شدند و هیچ زیانى به آنان نرسانید
.

 

پاسخ امام رضا علیه السلام به یک شبهۀ طبی
شاید دیده باشید افرادی را که وقتی صحبت از رعایت اصول طبی و تغذیه ای می‌شود، خود و یا دیگران را شاهد می‌آورند که مدت ها بدون رعایت این مسائل زندگی کرده‌اند و ضرری متوجه آنان نشده است و با این استدلال سعی در بی‌اهمیت جلوه دادن تفکرات افرادی دارند که نگاهی قاعده‌مند و اصولی به زندگی خود و اطرافیان خود دارند. امام رضا علیه السلام در رسالۀ ذهبیه (طب الرضا) پاسخ بسیار جالبی به این افراد می‌دهند که شایسته است شیعیان آن حضرت از آن مطلع باشند و در بارۀ آن تفکر نمایند.
در پایان رسالۀ ذهبیه، راوی نقل کرده است که امام رضا علیه السّلام نصیحت کرد مأمون را که:نباید گوش داد بگفتۀ کسى که گوید – از روی نادانى وبى‏توجهى به دانش‎ها و آداب‏ - که: مدتها من فلان چیز را خوردم وزیانم نداشت، چنان کردم و بد نبود و بد ندیدم. همانا این گوینده در میان مردم چون
جانور بى‏شعوریست و همچون نقش دیواریست، و نداند چه سودش دارد و چه زیانش آرد.
اگر دزد بار نخست دستگیر می‎شد و کیفر می‎دید دیگر بدزدى باز نمی‎گردید، و کیفرش سبکتر بود؛ ولى اگر بدو مهلت وعافیت داده شود تا به دزدى باز گردد و باز گردد (دزدی را تکرار کند(، آنگه دستگیر شود به بزرگترین دزدى، و د

این خوراکی باعث صفات زنانه در مردان می شود
یک متخصص
فیزیولوژی ورزش گفت: بیش از 25 درصد مکمل های بدنسازی آلوده به مواد نیروزا هستند
که مصرف این مواد باعث عقیمی و ایجاد صفات زنانه در مردان می شود.

مسعود حاجی رسولی اظهار داشت: بین 20 تا 25 درصد کل مکمل های غذایی
مانند پروتئین ها و آمینواسیدها که در دنیا در باشگاه های بدنسازی استفاده می شود
آلوده به مواد نیرو زاست که این میزان در کشورمان به علت عدم کنترل صحیح بیشتر
است.

وی گفت: مکمل ها، هورمون ها، مواد نیروزا و افزایش دهنده های حجم تحت
عنوان دوپینگ شناخته می شوند که بیشتر در مسابقات قهرمانی مصرف دارند اما اگر فردی
نخواهد در مسابقات قهرمانی شرکت کند باید توجه داشته باشد که این داروها عوارض
خاصی دارند.

وی با بیان اینکه داروهای شایع که مصرف می شوند بیشتر برای افزایش حجم
عضله مورد استفاده قرار می گیرند اضافه کرد: این داروها با نام آنابولیک تروئیدها
خوانده می شوند که عوارض آن کاملاً شناخته شده است و در طولانی مدت در مردان طاسی
سر، ایجاد جوش های چرکی و ماندگار در بدن، آتروپی بیضه و در نهایت عقیمی غیر قابل
برگشت و ایجاد صفات زنانه مانند تغییر صدا می شود.

حاجی رسولی تأکید کرد: این داروها در کوتاه مدت باعث افزایش میل جنسی،
افزایش حجم عضله و صفاتی مانند پرخاشگری و شجاعت می شود ولی در ادامه عوارض مذکور
را در پی دارد و مدت زمانی که عوارض خود را نشان می دهد بستگی به دوز مصرفی آن و
تحمل فرد دارد.

وی ادامه داد: دسته دیگری از داروها داروهای محرک هستند که باعث
افزایش هوشیاری و کاهش خستگی می شوند و برای ورزشکارانی که وزن کم می کنند
متأسفانه مورد استفاده قرار می گیرند و این داروها مانند آمفتامین ها هستند و نکته
جالب این است که ماده تشکیل دهنده پایه ای ماده مخدر شیشه متاآمفتامین است که
متأسفانه یک داروی شایع در دوپینگ است.

این متخصص فیزیولوژی ورزش خاطرنشان کرد: دسته دیگری از موادی که توسط
ورزشکاران استفاده می شود هورمون های رشد و انسولین هستند که باعث رشد بی رویه
استخوان ها می شوند به طوری که طول و عرض استخوان ها پس از مصرف طولانی دیگر تناسب
لازم را نخواهند داشت و این افراد معمولاً دارای چانه هایی با قواره ناهنجار
هستند.

وی خاطرنشان کرد: مکمل هایی که اصولاً در ایران و دنیاست بر اساس
تحقیقی که در کشور آمریکا در سال 2004 روی 2 هزار مکمل مانند پروتئین ها و
آمینواسیدها انجام شد مشخص شد که بیش از هزار و 800 نوع آن آلوده به مواد نیروزا
هستند.

منبع : سیمرغ

ستش بریده شود، و کیفر سخت کشد و به نتیجۀ سرانجام طمع خود رسد.

 

پایگاه خبری وورد تروث:
بعد از 60 سال پنهان کردن آلودگی مرغ‌های آمریکایی به سم آرسنیک، سرانجام اداره دارو و غذا تایید کرد که گوشت مرغ‌ها دارای آرسنیک با دوز بالاست که باعث ابتلای سرطان در افراد می‌شود.
به گزارش سایت اوباما، پایگاه خبری وورد تروث در گزارشی تصریح کرد: بعد از 60 سال پنهان کردن آلودگی گوشت مرغ‌های مرغداری‌های آمریکایی به سم آرسنیک و امید به اینکه کسی به آن توجه نخواهد کرد، سرانجام اداره دارو و غذای آمریکا (FDA) تایید کرد که گوشت مرغ‌ها دارای آرسنیک با میزان دوز بالا بوده که محرّکِ سرطان به شمار می‌رود.

این پایگاه خبری در ادامه تصریح کرده است: تا اینجای واقعه شاید اینطور به ذهن متبادر کند که به خاطر اشتباه، این اتفاق رخ داده اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که در کمال ناباوری، این ماده به صورت عامدانه به خوراک مرغ‌ها اضافه می‌شود!

این گزارش ادامه می‌دهد: بدتر اینکه اداره دارو و غذا همیشه عنوان می‌کرد که آرسنیک در گوشت مرغ حل می‌شود در حالی که اینطور نبوده است.

وورد تروث در ادامه یادآور شد: تا قبل از این مطالعه جدید، اداره دارو و غذا و صنایع تولید مرغ، آغشته بودن خوراک مرغ به آرسنیک را منکر می‌شدند و ادعا داشتند که آرسنیک در گوشت آنها حل می‌شود اما حالا معلوم شده این ادعا که آرسنیک از طریق فضله مرغ دفع می‌شود، پایه علمی ندارد و حالا این افتضاح، آنقدر غیرقابل انکار گردیده که براساس گزارشی، "رکسارسون" شرکت تولیدکننده غذای مرغ تصمیم گرفته تا محصولش را دوباره استانداردسازی نماید.

این گزارش در ادامه می‌افزاید: حال ببینیم اسم تولیدکننده آرسنیک در غذای مرغ‌ها چیست. شاید تعجب کنید که اسم این شرکت "پفایزر" است یعنی دقیقاً همان شرکتی که واکسن حاوی مواد شیمیایی تقویتی برای تزریق به کودکان را تولید می‌کند!

این شرکت عنوان کرده که لزوماً این ماده را از لیست محصولات تغذیه‌ای اش در دیگر کشورها برنمی دارد، مگر اینکه توسط قانون مجبور به چنین کاری شود!

یو اس ای تودی طی گزارشی در همین زمینه به نقل از آسوشیتدپرس آورده است: اسکات براون از بخش تحقیقات و توسعه بهداشت دامپزشکی حیوانات می گوید که این شرکت مواد سازنده را به دوازده کشور دیگر هم فروخته است و این روال همچنان ادامه دارد. می فروشد.
 
/ 0 نظر / 73 بازدید