یاران وفادار مقام معظم رهبری ومایه عزت ازادگان عالم-توفیق دستگیری ازضعفا

رئیس جمهور کشورمان اخیرا در واکنش به اتهامات آمریکا، اعلام کرد که فرهنگ ترور مختص آمریکا و بی‌فرهنگ‌هاست نه ملت ایران.
اکنون، پس از آنکه فشارها، تحریم‌ها و سیاست‌های خصمانه غربی‌ها و آمریکا علیه ایران و متحدان آن در منطقه مانند سوریه و حزب‌الله لبنان به نتیجه نرسیده است، مقامات آمریکایی روز گذشته رسما و آشکارا از دولت این کشور خواستند تا طرح «ترور مسئولان مشخصی در ایران» را در دستور کار قرار بدهد.
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که شماری از نظامیان و کارشناسان نظامی آمریکا به دولت این کشور پیشنهاد کردند که ترور مسئولان و سران معینی از ایران را بخصوص در نیروی سپاه ایران در دستور کار قرار بدهد.
«جک کین» رئیس سابق نیروی زمینی ارتش آمریکا در جلسه استماع کنگره در این خصوص گفت: چرا آنان [مسئولان ایرانی] را نمی‌کشیم؟ این افراد حدود هزار آمریکایی را کشته‌اند، چرا ما آنها را ترور نکنیم؟ نمی‌گویم اقدام نظامی کنیم ولی عملیات محرمانه [ترور] را پیشنهاد می‌کنم.
پایگاه خبری الجزیره قطر نیز با انتشار این خبر، اعلام کرد که پس از مطرح شدن اتهام آمریکا به سپاه ایران برای ترور سفیر سعودی در آمریکا، فضای میان ایران و آمریکا شاهد تنشی شدید است؛ امری که ایران آن را بشدت رد کرده است.
احمدی نژاد رئیس جمهوری کشورمان در اولین واکنش به این اتهام آمریکا، ترور را متعلق به کسانی دانست که فاقد فرهنگ، تمدن و منطق هستند و گفت: آنها [دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی] هر روز برای جوسازی علیه ایران تلاش و در این مرحله، ایران را به ترور متهم می‌کنند، اما باید به آنها تفهیم کرد که ترور کار آدم های بی‌فرهنگ [و دولت آمریکا] است.
همچنین این مقام آمریکایی که در کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا سخن می‌گفت، تاکید کرد که باید ایران را تحت فشار شدید قرار داد.
هر چند شماری از نمایندگان آمریکایی در راستای فشار روانی علیه ایران اعلام کردند که اقدام علیه ایران بعید نیست، ولی [همگی] از موافقت با پیشنهاد ژاک کیانی اجتناب کردند.
امکان ندارد سپاه ایران مرعوب شود مگر اینکه یکی از آنان را بکشیم ؛
از سوی دیگر، «روئل مارک گرچت» کارشناس سابق بخش خاورمیانه در سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) و عضو بنیاد «دفاع از دموکراسی‌ها» با بیان اینکه سپاه ایران از همان منطقی که آمریکا بر اساس آن عمل می‌کند، استفاده نمی‌کند تاکید کرد که آنان [سپاه ایران] را نمی‌توان مرعوب کرد مگر اینکه «یکی از آنان کشته شود».
این مقام آمریکایی صراحتا به نام قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران اشاره و تصریح کرد که وی را باید دستگیر کرد یا کشت.
گرچت در این خصوص اعلام کرد که قاسم سلیمانی بسیار سفر می‌کند... « تکان بخورید... تلاش کنید یا دستگیرش کنید یا بکشیدش».
برخی از کارشناسان معتقدند که آمریکا پس از نتیجه نگرفتن از تحریم و فشار بر ایران و پس از ناتوانی از اجرای حمله نظامی به ایران، اکنون برای توجیه اقدامات احتمالی خود در ترور مسئولان ایران و سپاه این کشور، طرح اتهام ترور سفیر سعودی در آمریکا را مطرح کرده است تا اقدامات آینده خود را توجیه کند.

 روزنامه آمریکایی:

ژنرال ایرانی، قوی‌ترین مرد عراق؟

نخستین و مهمترین پیروزی‌ او بر آمریکا در عراق،

در عراق، ایجاد برتری سیاسی بود، نه نظامی. وی فعالیت خود را در حمایت از شیعیان طرفدار ایران آغاز کرد. پس از انتخابات، بوش انگشت‌های رنگی مردم عراق را پیروزی بزرگی برای دمکراسی دانست، اما علاوی و متحدانش شکست خوردند و در عوض، متحدان ایران وارد میدان شدند.

یکی از قدرتمندترین چهره‌های موجود در عراق، یکی از مقامات دولتی این کشور، یک رهبر شبه نظامیان یک روحانی بلندپایه و یا یک فرمانده یا دیپلمات آمریکایی نیست.

به گزارش سرویس بین‌الملل «تابناک»، روزنامه معتبر آمریکایی «مک کلثی» با بیان این مطلب نوشت: این فرد، یک ژنرال ایرانی است که هم‌اکنون بسیار پرنفوذتر از همه مقامات نامبرده شده است.
ژنرال «قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروهای قدس، شاخه فعال سپاه پاسداران ایران در عراق است که مأموریت این شاخه، گسترش نفوذ ایران در خاورمیانه است. سلیمانی به عنوان مرد شماره یک تهران در عراق، عامل حمایت نظامی و مالی از گروه‌های گوناگون عراقی بوده و سعی در ناکام گذاشتن تلاش‌های آمریکا برای ایجاد دولتی متمایل به غربی‌ها پس از سقوط صدام حسین را دارد.
به گفته مقامات آمریکایی، سلیمانی انتخاب سیاستمداران متمایل به ایران را تضمین و همواره با رهبران ارشد عراقی دیدار و از چهره‌های شیعه عراق دفاع می‌کند.
یکی از مقامات ارشد عراقی که نخواست نامش فاش شود، می‌گوید: ما، آمریکایی‌ها و دیگر عراقی‌ها، چه او را دوست داشته باشیم یا نه، باید اذعان کنیم که او محور سیاست‌های ایران در عراق است. نیروهای قدس همه نقش‌های سیاسی، نظامی، ‌اطلاعاتی و اقتصادی را ایفا می‌کنند؛ آنها سیاست خارجی ایران در عراق هستند.
این روزنامه در سی‌ام مارس گزارش داده بود: سلیمانی برای توقف درگیری‌ها میان نیروهای امنیتی عراق که بیشترشان شیعه هستند و نیروهای رادیکال مقتدی صدر در شهر بصره، پا در میانی کرده است.
مقامات عراقی هم اکنون اظهار می‌کنند: علاوه بر آن، جلال طالبانی، رئیس‌جمهور عراق شخصا با سلیمانی برای درخواست کمک، دیدار کرده بود.
در این زمینه، مقامات آمریکایی و عراقی در مورد سلیمانی چند نکته دیگر را هم می‌گویند:
• وی در آوریل 2006 با نفوذ به منطقه سبز عراق که به شدت تحت حفاظت نیروهای آمریکایی و عراقی است، سعی در هدایت انتخاب نخست‌وزیر جدید عراق داشت. مقامات عراقی می‌گویند، این اقدام متهورانه، تنها حضور سلیمانی در منطقه سبز بوده، اما مقامات آمریکایی نیز بر این باورند که تعداد حضور او بیشتر از یک بار بوده است.
• ایجاد شبکه‌های قدرتمند برای جمع‌آوری اطلاعات از عملیات‌های نیروهای آمریکایی و عراقی، این شبکه‌ها شامل همه مقامات ارشد سفارت ایران در عراق، از سفیر تا دیگرانند.
بنا بر این گزارش، نقش سلیمانی در عراق نشان می‌دهد که چگونه طرح بوش برای سرنگونی صدام در عراق، باعث تقویت شیعیان و ایرانی‌ها شده تا نفوذشان را در عراق گسترش داده و مانع رسیدن آمریکا به اهدافش در این کشور شوند.
مقامات آمریکایی، علاوه بر این‌که سلیمانی و سپاه قدس را به تجهیز نظامیان عراق و طالبان در افغانستان متهم می‌کنند، بر این باورند که وی برای آموزش عراقی‌ها، رزمندگان لبنانی را از این کشور به عراق آورده است.
گفتنی است، سفارت ایران در عراق، به درخواست رسمی آمریکاییان برای دادن اطلاعاتی درباره سلیمانی پاسخ نداده و هیأت نمایندگی ایران در نیویورک نیز در این باره نظری نداده است.
یکی از نخستین و مهمترین پیروزی‌های سلیمانی بر آمریکا در عراق، ایجاد برتری سیاسی بود، نه نظامی. وی در ژانویه سال 2005، زمانی به عراق آمد که عراقی‌ها برای نخستین بار پس از سقوط صدام حسین، به پای صندوق‌های رأی می‌رفتند.
در حالی که آمریکا حمایت شدیدی از نخست‌وزیر شدن ایاد علاوی می‌کرد، سلیمانی فعالیت خود را در حمایت از شیعیان طرفدار ایران آغازکرد و به شدت به راهنمایی آنان برای پیروزی در انتخابات پرداخت.
پس از انتخابات، بوش انگشت‌های رنگی مردم عراق را پیروزی بزرگی برای دمکراسی دانست، اما علاوی و متحدانش شکست خوردند و در عوض، متحدان ایران وارد میدان شدند.
یک سال بعد، در آوریل سال 2006 ایران باز هم نگران بن بست مذاکرات برای برگزیدن نخست‌وزیر جدید عراق پس از دومین دور انتخابات مجلس عراق شد و این بار سلیمانی به منطقه سبز رفت تا با سیاستمداران شیعه مذاکره کرده و تضمین کند که انتخاب نهایی عراق، مورد پذیرش تهران نیز هست و در پایان هم عراقی‌ها بر سر نخست‌وزیری نوری المالکی به توافق رسیدند.
عادل عبدالمهدی، معاون رئیس‌جمهور عراق در این باره می‌گوید: آمریکایی‌ها از یک طرف از این جریان خوشحال بودند، چرا که بن بست به پایان رسیده بود و از سوی دیگر، ناراحت که سلیمانی را در منطقه سبز می‌دیدند.
در این باره زلمای خلیل‌زاد نیز می‌گوید: در آن زمان، صحبتهایی از ورود وی به منطقه سبز بود.
همان‌قدر که مقامات آمریکایی سلیمانی را به جنگ افروزی متهم می‌کنند، او در ایجاد صلح نیز برای رسیدن به اهدافش فعال بوده است. او ماه گذشته در پایان دادن به درگیری‌های نیروهای مقتدی صدر و نیروهای عراقی در بصره، نقشی حیاتی داشت؛ تهدیدی که می‌رفت ناآرامی‌های آن گسترش یافته و پیامدهای وخیمی به ویژه برای منابع نفتی عراق در پی داشته باشد.
نمایندگان دو حزب مورد حمایت ایران در بلوک شیعیان عراق ـ حزب الدعوه، متعلق به نوری المالکی و مجلس اعلای شیعیان عراق ـ برای گفت‌وگو با مقامات ایرانی به این کشور رفتند و با سلیمانی در تهران دیدار کردند.
همچنین بنا به گفته منابع نزدیک به آنان، آنها سپس به همراه سلیمانی به دیدار مقتدی صدر در قم نیز رفته‌اند.
«عمار الحکیم»، فرزند رهبر مجلس اعلای شیعیان عراق می‌گوید: هیأتی برای گفت‌وگو با ایرانی‌ها در قالب نماینده ائتلاف عراق یکپارچه به این کشور رفت تا از ایرانی‌ها بخواهد گروه‌های ناآرام را ترغیب به حرکت در چهارچوب قانون کنند. آنها با چند مقام ایرانی دیدار کردند که ژنرال سلیمانی یکی از آنها بود.
در حالی که گمان می‌رود ایران نگران استقلال صدر است، بیشتر مردم بر این باورند که این گروه تحت حمایت ایران است.
«علی الادیب»، یکی از اعضای این هیأت و از رهبران حزب الدعوه که با سلیمانی دیدار کرده است، می‌گوید: ایرانی‌ها قسم می‌خوردند که تجهیز و تسلیح نیروهای صدر، کار آنها نیست.
در همان روزها در 28 و 29 مارس گذشته، نشست مهم دیگری در نقطه مرزی ایران و عراق در مریوان انجام شد و به گفته منبعی که نخواست نامش فاش شود، در این دیدار، جلال طالبانی، درخواستی به ژنرال قاسم داده است، مبنی بر این‌که نبردها و ناآرامی‌ها متوقف شود.
به گفته این مقامات، سلیمانی نیز روز پس از آن، پیامی می‌فرستد و بلافاصله نبردها متوقف می‌شود. این در حالی است که دو مقام عالی‌رتبه عراقی دیگر نیز این دیدار را تأیید می‌کنند.
حکیم و عادل عبدالمهدی، موقعیت عراق را این‌گونه تفسیر می‌کنند:کشوری میان ایران و آمریکا

بنابر ادعای رسانه های غربی؛

جانشین احمدی نژاد یک فرمانده سپاه است

این فرمانده عالیرتبه سپاه پاسداران پس از پایان جنگ تحمیلی با حضور در پست های خطیر در سپاه به انجام وظیفه پرداخت تا اینکه در اواخر دهه ۷۰ با حکم فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای به عنوان فرمانده سپاه قدس مشغول به کار شد.

اینکه رئیس جمهور بعدی ایران کیست و چه رویکردی در مقابل غرب خواهد داشت ، در همه ادوار گذشته و حال یکی از دغدغه ها و نگرانی های کشورهای غربی و اروپایی بوده است.
به گزارش سرویس سیاسی بی باک، غربی ها که به تازگی متوجه شده اند که تمام نقشه های سالهای سال آنها بر آب شده است و نه تنها مردم ایران از نظام اسلامی و نیروهای ارزشی و انقلابی روی گردان نشده اند بلکه کاملا برعکس این موضوع، ملت تمام سعی خود را برای روی کار آوردن نیروهای خدوم و ولایتمدار بکار بسته است و هر فرد و جناحی که کوچکترین زاویه ای با اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی داشته باشد با سیلی محکم ملت ایران روبرو خواهد شد.
در همین راستا رسانه های غربی از هم اکنون شکست خود را در انتخابات آتی ریاست جمهوری ایران اعلام کرده اند و بنابر اعتراف این رسانه ها مردم ایران در انتخابات آتی به یک شخصیت مطمئن و انقلابی رای خواهند داد.
البته رسانه های غربی با توجه به شناخت شان نسبت به اصول و آرمانهای ملت ایران، سعی کردند مصداق کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری یازدهم را نیز از دیدگاه خود معرفی کنند.
این کاندیدای مخوف برای غرب و رسانه های استکباری کسی نیست جز سرلشکر حاج قاسم سلیمانی از فرماندهان ارشد جنگ تحمیلی و فرمانده سابق لشکر ۴۱ ثارالله کرمان .


این فرمانده عالیرتبه سپاه پاسداران پس از پایان جنگ تحمیلی با حضور در پست های خطیر در سپاه به انجام وظیفه پرداخت تا اینکه در اواخر دهه ۷۰ با حکم فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای به عنوان فرمانده سپاه قدس مشغول به کار شد
حاج قاسم سلیمانی همان شخصی است که چند سال پیش روزنامه معتبر آمریکایی «مک کلثی» او را همه کاره و بازیگر اصلی در تحولات داخلی و منطقه ای عراق معرفی کرد.
به گفته مقامات آمریکایی، سلیمانی انتخاب سیاستمداران متمایل به ایران را تضمین و همواره با رهبران ارشد عراقی دیدار و از چهره‌های شیعه عراق دفاع می‌کند.
این روزنامه همچنین گزارش داده بود: سلیمانی برای توقف درگیری‌ها میان نیروهای امنیتی عراق که بیشترشان شیعه هستند و نیروهای رادیکال مقتدی صدر در شهر بصره، پا در میانی کرده است.
در این زمینه، مقامات آمریکایی و عراقی در مورد سلیمانی چند نکته دیگر را هم می‌گویند:
وی در آوریل 2006 با نفوذ به منطقه سبز عراق که به شدت تحت حفاظت نیروهای آمریکایی و عراقی است، سعی در هدایت انتخاب نخست ‌وزیر جدید عراق داشت. مقامات عراقی می‌گویند، این اقدام متهورانه، تنها حضور سلیمانی در منطقه سبز بوده، اما مقامات آمریکایی نیز بر این باورند که تعداد حضور او بیشتر از یک بار بوده است.
 
ایجاد شبکه‌های قدرتمند برای جمع‌آوری اطلاعات از عملیات‌های نیروهای آمریکایی و عراقی، این شبکه‌ها شامل همه مقامات ارشد سفارت ایران در عراق، از سفیر تا دیگرانند.
بنا بر این گزارش، نقش سلیمانی در عراق نشان می‌دهد که چگونه طرح بوش برای سرنگونی صدام در عراق، باعث تقویت شیعیان و ایرانی‌ها شده تا نفوذشان را در عراق گسترش داده و مانع رسیدن آمریکا به اهدافش در این کشور شوند.
مقامات آمریکایی، علاوه بر این‌که سلیمانی و سپاه قدس را به تجهیز نظامیان عراق و طالبان در افغانستان متهم می‌کنند، بر این باورند که وی برای آموزش عراقی‌ها، رزمندگان لبنانی را از این کشور به عراق آورده است.
یکی از نخستین و مهمترین پیروزی‌های سلیمانی بر آمریکا در عراق، ایجاد برتری سیاسی بود، نه نظامی. وی در ژانویه سال 2005، زمانی به عراق آمد که عراقی‌ها برای نخستین بار پس از سقوط صدام حسین، به پای صندوق‌های رأی می‌رفتند.
در حالی که آمریکا حمایت شدیدی از نخست‌وزیر شدن ایاد علاوی می‌کرد، سلیمانی فعالیت خود را در حمایت از شیعیان طرفدار ایران آغازکرد و به شدت به راهنمایی آنان برای پیروزی در انتخابات پرداخت.
پس از انتخابات، بوش انگشت‌های رنگی مردم عراق را پیروزی بزرگی برای دمکراسی دانست، اما علاوی و متحدانش شکست خوردند و در عوض، متحدان ایران وارد میدان شدند.
یک سال بعد، در آوریل سال 2006 ایران باز هم نگران بن بست مذاکرات برای برگزیدن نخست ‌وزیر جدید عراق پس از دومین دور انتخابات مجلس عراق شد و این بار سلیمانی به منطقه سبز رفت تا با سیاستمداران شیعه مذاکره کرده و تضمین کند که انتخاب نهایی عراق، مورد پذیرش تهران نیز هست و در پایان هم عراقی‌ها بر سر نخست ‌وزیری نوری المالکی به توافق رسیدند.
عادل عبدالمهدی، معاون رئیس‌جمهور عراق در این باره می‌گوید: آمریکایی‌ها از یک طرف از این جریان خوشحال بودند، چرا که بن بست به پایان رسیده بود و از سوی دیگر، ناراحت که سلیمانی را در منطقه سبز می‌دیدند.
در این باره زلمای خلیل‌زاد نیز می‌گوید: در آن زمان، صحبتهایی از ورود وی به منطقه سبز بود.
همان‌قدر که مقامات آمریکایی سلیمانی را به جنگ افروزی متهم می‌کنند، او در ایجاد صلح نیز برای رسیدن به اهدافش فعال بوده است. او در پایان دادن به درگیری ‌های نیروهای مقتدی صدر و نیروهای عراقی در بصره، نقشی حیاتی داشت؛ تهدیدی که می‌رفت ناآرامی‌های آن گسترش یافته و پیامدهای وخیمی به ویژه برای منابع نفتی عراق در پی داشته باشد.
حال رسانه های غربی از استیلای پاسداران بر اقتصاد و سیاست ایران خبر می دهند.
شبکه سلطنت طلب پارس گزارش ویژه ای از خبرگزاری "یونایتدپرس" با موضوع قدرت سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را بازتاب داد. به گزارش جام در این گزارش آمده است:
«
انتصاب اخیر یک فرمانده سپاه به عنوان وزیر نفت، تاییدی بر افزایش قدرت سیاسی و اقتصادی سپاه در زمانی است که نفوذ آمریکا در منطقه کمرنگ شده است و ارتش ایالات متحده، عراق را ترک می کند
"
یونایتد پرس" در ادامه می گوید:
«"
سردار قاسم سلیمانی" (فرمانده سپاه قدس) یک کاندیدای احتمالی برای نشستن به جای احمدی نژاد در سال 2013 است
گفتنی است؛ حاج قاسم سلیمانی ، ( هیولای افسانه ای داستان های کمیک استریپ که امنیت آمریکایی ها را بر هم می زند) یک بسیجی تمام عیار در میان سپاه بسیجیان ولایت است که تمام حیات خود را از ابتدای جوانی ، وقف نهضت حضرت روح الله کرده است.
قاسم سلیمانی ، نوجوان کرمانی بود که با بنایی تامین معاش می کرد. جنگ که آغاز شد ، خشت و گل و شاغول را کنار گذاشت و اسلحه به دست گرفت. زیاد طول نکشید که قاسم سلیمانی توان تشکیلاتی و رزمی خود را به فرماندهان جوان سپاه که سن وسالشان زیاد با قاسم تفاوت نداشت نشان داد. به این ترتیب قاسم سلیمانی به فرماندهی بسیجیان هم ولایتی خود رسید و پس از مدتی لشکری از کارگرزاده گان کرمانی تشکیل داد که نام آن را «لشکر 41 ثارالله» نهادند. این لشکر در طول سال های دفاع مقدس ، درخشش اعجاب آوری از خود نشان داد و نام خود را در تاریخ ایران و اسلام جاودانه نمود.
پس از پایان جنگ 8 ساله ، لشکر 43 ثارالله تحت فرماندهی سردار حاج قاسم سلیمانی که در معرکه مرزهای جنوب آبدیده شده بود ، به زادگاه خود یعنی کویر تفتیده ایران بازگشت و وظیفه ایجاد امنیت و مبارزه با شرارت های اشرار هدایت شده از مرزهای شرقی کشور را بر عهده گرفت. این واقعیتی غیر قابل انکار است که هنوز هم مردم کرمان و سیستان و بلوچستان ، دوران حضور قاسم سلیمانی در مناطق شرقی و جنوب شرقی کشور را ، از امن ترین ایام خود می دانند.
توانایی نبوغ آمیز قاسم سلیمانی در شناخت بافت مردمی خاص مناطق کویری و نوع زندگی عشیره ای حاکم در آن نواحی و تدابیر بی نظیر او در مدیریت امنیتی چنین مختصاتی ، او را به نگین درخشانی در میان یادگاران سال های دفاع و حماسه تبدیل نمود. قاسم سلیمانی که خود پرورش یافته شن های کویر و بزرگ شده رزق و روزی کارگری بود ، با اقتداری بسیجی که از سالیان جنگ تحمیلی به ارث برده بود ، عشیره ها و قبایل کویر را به انسجام و هماهنگی کم نظیری رساند و به مدد این تدبیر خود ، توانست اشرار و اراذل تحریک شده از خارج را ، از پشتیبانی داخلی و فضای تنفسی بومی محروم کرده و تنگنای سختی را بر آنان تحمیل نماید.

در سال 1379 بود که فرماندهی کل قوا ، حضرت امام خامنه ای ، این بسیجی جان برکف ولایت را از کرمان به تهران فراخواند و او را به فرماندهی یکی از قوای پنجگانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، که در میان غربی ها از آن با نام «نیروی قدس» یاد می شود منصوب کرد. از آن زمان به بعد تا امروز ، سردار قاسم سلیمانی کمترین حضور را در عرصه رسانه های دیداری و شنیداری داشته است. گرچه مردم ایران و همرزمان او و هم ولایتی هایش همواره شاهد حضور او در عرصه حیات عادی در هیات ، مجالس عمومی و خصوصی خود هستند اما همین غیبت طولانی در جلوه گاه رسانه های عمومی ، او را برای غربی ها به شبحی مرموز تبدیل کرده است که سایه وار در کمین دشمنان نظام اسلامی می نشیند و ناگهان چون صاعقه بر سرشان فرود می آید.
گرچه با فرض درست بودن این فرضیات غربی ها ، چنین برداشتی از شخصیت قاسم سلیمانی برای آنان ترس آفرین است اما بی شک برای همه ایرانیان ، وجود سربازی دلیر با چنین توانمندی هایی مایه غرور و افتخار می باشد.
«
سرلشکر  سلیمانی » ، این جنگاور تحت تعقیب شیطان بزرگ و نوچه هایش، برای فرزندان این آب و خاک ، همان «حاج قاسم» بسیجی آفتاب سوخته کرمانی است که چشم به آزادی قدس شریف دارد و اگر جنگ برای بسیاری از همرزمان او در سال 1367 به صورتی پایان یافت، برای او آشکارا تا دو دهه بعد تداوم داشته است و او را باید بسیجی ای با 360 ماه سابقه حضور در منطقه عملیاتی دانست و شاید با تصمیم او  مبنی بر حضور در انتخابات آتی ریاست جمهوری و استقبال گسترده مردم ایران از وی، سکته غرب کامل گردد.
گفتنی است؛ همین چند هفته پیش، حسام عسگری از گزارشگران و مجریان صداوسیما که در همایش بیداری اسلامی حضور داشته، حاشیه ای از این همایش را در مورد سردار قاسم سلیمانی، در وبلاگ خود چنین نقل کرده است:
امروز در اجلاس بین المللی بیداری اسلامی مشغول تهیه گزارش بودم ، هنگامی که رئیس جمهوری آمد در راهروی پشتی سالن دکتر ولایتی ، ابراهیم جعفری نخست وزیر سابق عراق و شهاب الدین صدر به استقبال رئیس جمهور آمده بودند ، ناگهان چشمم به یک مرد لاغر اندام افتاد که کت شلواری مشکی که معروف است به کت احمدی نژادی تنش بود ، قیافه اش خیلی برایم آشنا بود اما هرچه فکرمی کردم یادم نمیامد تا اینکه بالاخره فهمیدم این مرد کیست، این مرد لاغر اندام همان سرداری است که دشمنان و معاندان جمهوری اسلامی با شنیدن اسمش لرزه بر اندامشان میفتد ، او کسی نبود جز سردار سلیمانی فرماده سپاه قدس ایران.
 
اول شک کردم ، دویدم طرفش ، ازجوانی که به نظرم همراه سردار بود و پشت سرش راه می رفت پرسیدم : سردار سلیمانی اند دیگه ؟ گفت : بله ،ناگهان میکروفن من را دید و تصویربردارم را که یکهو جا خورد و گفت نزدیک نشوید و اصلاً فیلم نگیرید ، سریع میکروفن را دادم به تصویر بردار و دویدم سمت سردار که داشت از پله ها می رفت بالا ، سلام کردم و خودم را معرفی کردم ، چهره محجوبی داشت جوابم را داد ، گفتم :سردار خیلی دلم می خواهد که از شما یک مستندی بسازم ، حیفه که شما گمنام بمونید ، سردار گفت : دعا کن شهید بشوم آن وقت می توانی مستندت را بسازی ، گفتم : نه دیگه ، همیشه تا شماها شهید میشید میان سراغتون ، حیفه گمنام باشید به خدا ،ما جوونا نیاز داریم به شماها، سردار خنده ای زد و در آغوشم گرفت و شروع کرد به بوسیدن و گفت : تو رو خدا دعا کن شهید بشم ، دعا کن شهید بشم و من دیگر هیچ حرفی برای گفتن نداشتم ، سردار رفت با همان چهره محجوب و آرام ، انگار نه انگار که او همان کسی است که پشت خیلی از دشمنان اسلام و ایران را به خاک مالیده است .
در پایان گفتنی است، در بخشی از حکم سرلشکری سردار سلیمانی از سوی رهبر معظم انقلاب نوشته شده است: « سردار قاسم سلیمانی کسی است که خود بارها در جبهه به شهادت رسیده و شهید زنده انقلاب است

در زلزله بم سردار قاسمی به تنهایی روی باند فرودگاه نقش برج کنترل رو ایفا می کرد وبه کار انتقال مجروحین به کرمان مشغول بود

/ 1 نظر / 62 بازدید
مدیریت وب سایت بیر شارژ

سلام علیکم. شما را برای شرکت در یک قرعه کشی بی نظیر دعوت می کنیم ! ما برای جلب رضایت شما اقدام به راه اندازی وب سایتی برای خرید شارژ از طریق اینترنت نموده ایم که وقت و انرژی زیادی صرف شده است. حال از شما می خواهیم تا با لینک کردن ما در وبلاگ خود برای معرفی این وب سایت به سایر کاربران ایرانی ما را یاری کنید. امیدواریم این دست یاری خود را از ما دریغ نفرمایید. اگر ما را لینک کردید ایمیلی برای ما ارسال نمایید تا در قرعه کشی شارژ شرکت کنید و برنده ی یک شارژ رایگان از طرف ما باشید که ماهیانه 20 عدد شارژ به کاربرانمان هدیه می دهیم. ایمیل خود را با موضوع " شرکت در قرعه کشی سایت " به همراه شماره موبایل خود ارسال نمایید تا در قرعه کشی این ماه که در 30 ام اردیبهشت صورت می پذیر شرکت کنید. امیدواریم ما را برای معرفی این وب سایت به دیگر کاربران ایرانی یاری فرمایید.